işte olay bu sadece program ve linux lazım

ttambas

Üye
24 Ağu 2006
150
1
şimdi kismet diye bir program var ve maslesef sadece linuxda çalışıyor,bu program wirelles yani kablosuz modemlerin şifrelerini kırıyor.ama dediğim gibi linux kullanmayı bilmek lazım:(
 

bymxx

Üye
26 Ocak 2007
185
0
BURSA
programa bakmadım ama linkin çok güzelmiş eksik etek saol
benimde taşımama kızmazsın herhalde
 

clark015

Katılımcı Üye
24 Haz 2007
479
6
31
wwW.TuRkHacKtEam.oRG
Çooookkk duydum böyle program en iyisi air crack , kullanmayı bilene ama olay bu dediğini anlamadım sanki dünyadaki en güzel program buymuş gibi .................................emeğe saygı :)
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.