İstek, Öneri ve Şikayetleriniz

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yard.
5 May 2020
2,296
1,291
K E R K Ü K
Bence sadece "HACKİNG " alanında kulupler açılmalı biraz göz attım kontrgerilla külübü vs gördüm birde PÖH-JÖH gifleri koymuşlar kimsenin gücüne gitmesin ama biraz güldüm.
İsteyen istediği şekilde kulüp açabilir, tabiki kurallara riayet ettikleri sürece. Hacking alanında aktif kulübümüz var göz atabilirsiniz..

'Türk

5 May 2020
2,296
1,291
K E R K Ü K
Şahsen bu sistemin gelmesini istemiyorum ve desteklemiyorum çünkü zamanında forumu askeri hiyerarşi ile yönetilen Ayyıldız Tim'de de bulunmuştum. Forumda çok soğuk bir ortam hakimdi ve sanki herkes eli kolu bağlı bir şekilde konuşuyordu. Ayyıldız Tim'in kendisine diyeceğim yok ama forum yönetimi çok sıkıntılıydı, sanki 21. yüzyılda diktatörlükle yönetilen bir ülke gibiydi. Bi aralar biri nasıl öğrenebilirim vs. diye bir soru sormuştu demiştim ki "bence forumdan ziyade BTK Akademi diye bir var oradan daha çok şey öğrenirsin burası çok yardım etmeyebilir" forumdan yasaklanmıştım. Sebebi ise şöyleydi : "öğrendiğin yere git o zaman" :D Bu şekilde bir yönetimin sağlıklı olacağını düşünmüyorum, daha önce THT'de bulunmamıştım THT'de askeri hiyerarşi nasıl işler yönetimi nasıldır bilmiyorum böyle değilse eğer herhangi bir negatif yönü aklıma gelmiyor.
Bizim forumumuz yöneticilerinden ve isminden çok üyelerine değer verir, kimsenin arkasından konuşmayız gerekte yok saygı ve sevgi ortamı korunsun isteriz.

az öncede bahsettiğim gibi bu önerinin yeri burası değil, burada kulüpler hakkında öneri ve şikayetleri alıyoruz...

Grimner

Kıdemli Moderatör
28 Mar 2020
6,305
4,700
Kulüpler forum içerisinde daha aktif rol oynamalı diye düşünüyorum.
Ayrıca bazı eğitim kulüplerinin yaptığı gibi, git şuradan şu eğitimi izle.
Sonra küçük bir örnek at demek yerine, kulüp liderleri gerekirse bizzat kulüp üyeleriyle ilgilenmeli.
Yoksa eğitim kulübünün amacı git şunu izle gel olacaksa mantığı kalmıyor.

'Türk

5 May 2020
2,296
1,291
K E R K Ü K
Kulüpler forum içerisinde daha aktif rol oynamalı diye düşünüyorum.
Ayrıca bazı eğitim kulüplerinin yaptığı gibi, git şuradan şu eğitimi izle.
Sonra küçük bir örnek at demek yerine, kulüp liderleri gerekirse bizzat kulüp üyeleriyle ilgilenmeli.
Yoksa eğitim kulübünün amacı git şunu izle gel olacaksa mantığı kalmıyor.
Forumda yöneticilik bir gönüllülük ise burada 2 gönüllülük, kimseye gidip diyememki şöyle eğitim vermelisin, Kulübü açanda kulübe katılanda gönüllü kişiler onun için insanların nasıl isterse öyle eğitim verirler. Ancak yakında Kulüpler yeni sistemi gelecek orada mülakat ile kulüp açılacak yöneticilik kabiliyeti olmayanlar, eğitim Kulübü açılacaksa bilgi düzeyi ve vereceği eğitim şekli test edilecek. O sistemi getirdiğimiz zaman tekrardan bunları ortak bir masada konuşabiliriz.

abom

Uzman üye
6 Mar 2008
1,567
92
Ocak' tan gelme...
Selamlar....
Haksızlık yapıldığını düşündüğüm için ve öyle gördüğüm için Aday Asistan Kulübü
Vazgeçtim ve bunu dile getirdim.
Bir çok kişiye haksızlık olduğunu yazdım.
Bende THT nin bir üyesi bir geliştiricisi olmak istiyorum.
Şimdi tekrardan başvuru yaptığımda kabul görmüyorum. Sadece haksızlıklığı dile getirdim diye. Büyük bir saygısızlığım olmadı.
Bende THT için ter dökmek istiyorum. İkinci kez buradayım. İlkinde de aynı şeyleri gördüm.
Şimdi modülatör olmak istiyorum.
Bu son seslenişim. Gene sesimi duyaramazsam bırakıyorum tamamen. Sizin çölde bir kum tanesi olabilirim. Ama gün gelir su da olurum....

Öneri olarakta: kulüplere almadıysanız en azından almadık diye yazınki insanlar bir umut beklemesin. Bide neden almadığınızı belirtirseniz iyi olacaktır.
Saygılarımla...

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,606
3,432
23
Ankara
Son zamanlarda millet 50 post meselesi yüzünden post kasmaya başladı

Ben diyorum ki bu post meselesi kaldırılsın

Taşkınlık çıkartan, Multi hesabı olan üyelerin cezası kademeli ban olsun

Bu sayede hem yönetimin hem üyelerin işi rahatlamış olur

WHITERUBY

Uzman üye
20 Şub 2023
1,610
1,333
🔱
Son zamanlarda millet 50 post meselesi yüzünden post kasmaya başladı

Ben diyorum ki bu post meselesi kaldırılsın

Taşkınlık çıkartan, Multi hesbai olan üyelerin cezası kademeli ban olsun

Bu sayede hem yönetimin hem üyelerin işi rahatlamış olur
Katılıyorum. 50 post yerine forumda minimum 3 ay kalmış insanlar alınsa daha iyi olur. Hem post kasmaya gerek kalmaz hem dün girip sorun çıkaran elemanlar olmaz.

'Türk

5 May 2020
2,296
1,291
K E R K Ü K
Selamlar....
Haksızlık yapıldığını düşündüğüm için ve öyle gördüğüm için Aday Asistan Kulübü
Vazgeçtim ve bunu dile getirdim.
Bir çok kişiye haksızlık olduğunu yazdım.
Bende THT nin bir üyesi bir geliştiricisi olmak istiyorum.
Şimdi tekrardan başvuru yaptığımda kabul görmüyorum. Sadece haksızlıklığı dile getirdim diye. Büyük bir saygısızlığım olmadı.
Bende THT için ter dökmek istiyorum. İkinci kez buradayım. İlkinde de aynı şeyleri gördüm.
Şimdi modülatör olmak istiyorum.
Bu son seslenişim. Gene sesimi duyaramazsam bırakıyorum tamamen. Sizin çölde bir kum tanesi olabilirim. Ama gün gelir su da olurum....

Öneri olarakta: kulüplere almadıysanız en azından almadık diye yazınki insanlar bir umut beklemesin. Bide neden almadığınızı belirtirseniz iyi olacaktır.
Saygılarımla...
bana vaktiyle yazmıştın, kimsenin emeği ile oynamadığımızı izah etmiştim görüldü atmakla yetindin. konuşmak istiyorsan telegram adresimi biliyorsun.

• Beğen
Tepkiler: CH

abom

Uzman üye
6 Mar 2008
1,567
92
Ocak' tan gelme...
bana vaktiyle yazmıştın, kimsenin emeği ile oynamadığımızı izah etmiştim görüldü atmakla yetindin. konuşmak istiyorsan telegram adresimi biliyorsun.
Göründü atmakla kaldıysam Hocam sizin sözünüzün üstüne söz söylemek istemediğim içindir. Benim kişiliğimde "Patron" her zaman saygı duyulacak, hiçbir zaman abi, kardeş gibi tabirler kullanılmayacak kişidir. Sizde THT Hocalarından (Patronlarından) biri olduğunuz için söz söylemek istemedim. Ama anlatmak istediğim şey; birçok forum sitesine üyeliğim var, CyberWarior, R10 vb. ama ben illa THT diyorum. Bana ayrı bir şevk veriyor. Hele sizin gibi Hocalarım gibi olabilsem. Profil sayfamda bile sizin isimlerinizi görmek, profilimi izlediğini görmek bana ayrı bir gururdu.
Benim ısrarım bu yüzden yapmıyoruz diyorsanız da kabulüm. Ama dediğim gibi 2. defa THT ailesine katılmak istedim.
Telegram adresiniz bende yok Hocam istenmediğim için Telegramı kaldırdım. O yüzden burdan yazıyorum. Arzu ederseniz silebilirsiniz.

Avalanche1

Junior Hunter
14 Kas 2022
99
37
Katılıyorum. 50 post yerine forumda minimum 3 ay kalmış insanlar alınsa daha iyi olur. Hem post kasmaya gerek kalmaz hem dün girip sorun çıkaran elemanlar olmaz.
bu mantıklı bir fikir bence hem o süreye kadar bir şeyler öğrenilmiş olur adapte süreci daha hızlı olur diye düşünüyom.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.