İstek, Öneri ve Şikayetleriniz

Y4B4NC1

Katılımcı Üye
6 Ara 2022
450
210
Forum'da eskiden daha sıkı bir hiyerarşi olduğunu duydum biliyorum artık forum içerisinde böyle değilse bile kulüplerin iç kısmında bunun olması güzel olur diye düşünüyorum.

Venom.20

Katılımcı Üye
11 Şub 2023
588
376
𝐋𝐢𝐧𝐮𝐱
Daha önce Herhangi Bir Kulüpte Bulunmadım ama başvuru konularını inceledim. Başvuru Gönderecektim Ama Kulüplerde şöyle bi dış izlenim var, Kulüpler Kurulmak İçin Kuruluyor gibi. Onun Dışında Külüp Liderlerine Forumda Yetki Gibi Olmasada Basit Bi Şekilde Nickleri Renklendirebilir Örnek veriyorum Nick Altında "Yazılım Kulübü Lideri" Yazabilir gibi vs vs basit ve hoş düzenlemeler olabilir.

BÖRÜ'

Uzman üye
12 Mar 2019
1,195
1,115
JİGK
Daha önce Herhangi Bir Kulüpte Bulunmadım ama başvuru konularını inceledim. Başvuru Gönderecektim Ama Kulüplerde şöyle bi dış izlenim var, Kulüpler Kurulmak İçin Kuruluyor gibi. Onun Dışında Külüp Liderlerine Forumda Yetki Gibi Olmasada Basit Bi Şekilde Nickleri Renklendirebilir Örnek veriyorum Nick Altında "Yazılım Kulübü Lideri" Yazabilir gibi vs vs basit ve hoş düzenlemeler olabilir.
Selamlar,
Başvuru sistemi hakkında geliştirmeler yapacağım, ilk adımını bugün atmış bulunmaktayım. Düşünceniz için teşekkürler.

+++

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,669
3,543
23
Ankara
Kulüplerde bir eğitim faslı oluşturulabilir. Verilmek istenen bilgi temel olarak verilebilir sonrasında EĞER ÜDY İZİN VERİRSE üyelere bir yol haritası çizilip üyelerin kendini geliştirmelerine zemin hazırlanabilir düşüncesindeyim ben

Blwe

Uzman üye
17 Şub 2021
1,585
1,645
Green/Moderasyon
THT - Kulüpler sohbet odası için yeni bir kural getirilebilir diye düşünüyorum.

Nasıl bir kural mı ?: Laubali konuşmaların yasaklanması ile alakalı, sohbet kanalı, kulüp üyelerinin aralarında yardımlaşması ve kaynaşması için oluşturuldu. Birbirini tanıyan kişilerin herkesin önünde laubali konuşup Makara yapması için değil, bu tür davranışlar sohbet kanalının düzenini gevşeteceğini umuyorum ben. Bu yüzden bu kuralın getirilmesinin gerekli olduğunu düşünüyorum. Teşekkürler.

BÖRÜ'

Uzman üye
12 Mar 2019
1,195
1,115
JİGK
Kulüplerde bir eğitim faslı oluşturulabilir. Verilmek istenen bilgi temel olarak verilebilir sonrasında EĞER ÜDY İZİN VERİRSE üyelere bir yol haritası çizilip üyelerin kendini geliştirmelerine zemin hazırlanabilir düşüncesindeyim ben
Selamlar,
Bu konuda ÜDY'lik bir şey olmadığını düşünüyorum. Kulüp liderleri isterlerse birbirleriyle anlaşıp bir organizasyon düzenleyebilirler, bunun için Discord ve Telegram kanallarımız mevcut. Fikriniz için teşekkürler :)
THT - Kulüpler sohbet odası için yeni bir kural getirilebilir diye düşünüyorum.

Nasıl bir kural mı ?: Laubali konuşmaların yasaklanması ile alakalı, sohbet kanalı, kulüp üyelerinin aralarında yardımlaşması ve kaynaşması için oluşturuldu. Birbirini tanıyan kişilerin herkesin önünde laubali konuşup Makara yapması için değil, bu tür davranışlar sohbet kanalının düzenini gevşeteceğini umuyorum ben. Bu yüzden bu kuralın getirilmesinin gerekli olduğunu düşünüyorum. Teşekkürler.
Selamlar,
Telegram kanalımız üzerinden bilgi geçilmiştir ve mesele çözülmüştür, görüşünüz için teşekkürler :)

İstek, şikayet ve önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar, hepsiyle ilgileneceğim.

Venom.20

Katılımcı Üye
11 Şub 2023
588
376
𝐋𝐢𝐧𝐮𝐱
Kulüpler Sohbet Kanalında, Elbette ki sınırlama gereken şeylerde olmalıdır (küfür vs..) fakat insanların birbirleyile kaynaşmak maksadıyla sohbet etmesini engelleyen kurallar katılımcıları sıkacaktır. Kendi Şahşi fikrim. İyi Forumlar..

AwiR

Katılımcı Üye
4 Ocak 2020
503
211
bu görüşe katılıyorum.

BÖRÜ'

Uzman üye
12 Mar 2019
1,195
1,115
JİGK
Kulüpler Sohbet Kanalında, Elbette ki sınırlama gereken şeylerde olmalıdır (küfür vs..) fakat insanların birbirleyile kaynaşmak maksadıyla sohbet etmesini engelleyen kurallar katılımcıları sıkacaktır. Kendi Şahşi fikrim. İyi Forumlar..
Selamlar,
Bunun farkındayım, zaten benim de biraz önce konuştuğum şey limitler hakkında. Tabii ki saygı sınırı aşılmadan her şey konuşabilir, makaralar vs. dönebilir. Bunlar birbirimizi bağlayan şeyler. Herhangi bir sıkıntı yok :) Teşekkürler öneriniz için.
bu görüşe katılıyorum.
Gerekli açıklama yapılmıştır, teşekkürler görüşünüz için :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.