İyi Bir YouTube Kanalı Olun !!!

byHackerss

Katılımcı Üye
10 Eyl 2015
550
0
Herkesin Aklında İyi Bir Youtuber Olmak Var ve Bunu Yapmalarına Yardımcı Olacağız:

1.Oyun Kanalı Oluşturmayın

Oyun Kanalı Oluşturmayından Kastım Herkesin Oyun Videosu Çekme Sizin YouTube'de ilk Başta Bulunmanıza Engel Olacaktır Zaten Yeteri Kadar Oyun Kanalı Var.

2.Tagler Bulmaya Çalışın Mümkün Olduğu Kadar Tag Ekleyin

Benm Tavsiyem Tag ve Yorum Eklemeniz Tag Kısmı Toplam Olarak 500 Harf Koyabilirsiniz
Yorumlara ise 5000 Harf Yani Tag Eklediğinizde Yetmediyse Özel Etiketler Altında Tagleri Virgül Olarak Ayırmanız Gerek.

3.VidIQ Kullanın

Ben VidIQ Kullanııyorum ve Beni YouTube'de En Başa Çıkarıyor.Peki VidIQ Nedir Yararı Nelerdir.

VidIQ Youtube'de Bir Video Aradığınız da Size O Videonun En Önemli Taglarini Sunar.
Mesela Şu Gibi:

Adsıza - Hızlı Resim

Yanda Görüyorsunuz En Fazla Aranan Kelmeleri BU Şekilde Youtube'de 10k
30k
100k Gibi İzlenmeler Yapabilirsiniz

Son Olarak Benim Kanalım'ın Resmi

Adsız - Hızlı Resim

VidIQ Link:https://chrome.google.com/webstore/...outube/pachckjkecffpdphbpmfolblodfkgbhl?hl=pl

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Video arkasına koyduğunuz müziklere de dikkat edin yoksa nerdeyse bütün videolarınız telifli olur benden demesi.. :)

7An0MN.png

byHackerss

Katılımcı Üye
10 Eyl 2015
550
0
Video arkasına koyduğunuz müziklere de dikkat edin yoksa nerdeyse bütün videolarınız telifli olur benden demesi.. :)

7An0MN.png
ÇOK HAKLISIN musileno bazı müzikler telif hakkına sahip olabiliyor bazen youtube müziklerinide tercih ediniz.ancak telif hakkı olmayanlardan.

byHackerss

Katılımcı Üye
10 Eyl 2015
550
0
Şu an kanalına bakıyorum iyi bir kanal abone olarak bir de bazı videolar olarak.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.