J Tech WC 3000 webcam driver

gl0ster

Üye
12 Ocak 2006
109
3
Arkadaşlar J Tech WC 3000 webcam teknosa mağazalarında satılan bu ürünün içerisinden çıkan driver ürünü bilgisayara tanıtmıyor dolayısıyla ürünü kullanamıyorsunuz ürünün driveri forumumuza alınmıştır güle güle kullanın

download

ismail

Yeni üye
1 Mar 2006
1
0
gl0ster' Alıntı:
Arkadaşlar J Tech WC 3000 webcam teknosa mağazalarında satılan bu ürünün içerisinden çıkan driver ürünü bilgisayara tanıtmıyor dolayısıyla ürünü kullanamıyorsunuz ürünün driveri forumumuza alınmıştır güle güle kullanın

download
teşekkür ederim :)

powerofattorney

Yeni üye
4 Mar 2006
1
0
vediğiniz driver'ı indirdim ama hala çalışmıyor kamera. bir yerde hata mı yapıyorum acaba?

programlardan seçip kamerayı açmaya çalıştığımda, sory you have not video capture harware şeklinde bir hata veriyor.

Son düzenleme:

ormy

Yeni üye
15 Ağu 2006
1
0
merha bende bir jtech wc3000 driver maduruyum stede n indirmeye çalışıyorum hata veriyor açamıyorum biri bana yardım ederse sevinirim

SEVGİOKAN

Yeni üye
31 Ocak 2008
1
0
Slm Ben J Tech Wc 3000 Webcam Maduruyum.programi YÜklemek İstİtorum Ama Sayfalarda SÜreklİ Sorun Var Yardimci Olursaniz Sevİnİrİm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.