Java Scriptler Bölüm Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
1-Bölümde Kesinlikle Misyonumuza aykırı hareket edilmeyecek,

2-Açılan konular, Forum Kuralları'na uygun olmak zorundadır.

3. Arama Yapmadan Konu Açılmamalıdır.

4. Açılan Konular Açıklayıcı, Başlıklarınızda Konu ile İlişkili Olmalıdır.

5. Tehdit Edici, Küfürlü, Örf ve Adetlere Karşı, Nefret Dolu ya da Çok Miktarlarda İstenmeyen Mesajlar Göndermek; Din, Dil, Irk Ayrımına Yönelik Mesajlar Yazmak ve Materyaller Kullanmak; Forum Yöneticilerini ve Kullanıcılarını Küçümser Davranışlarda Bulunmak Yasaktır.

6. Kurallara Aykırı Bir Durum İle Karşılaşıldığında
report.gif
Butonu İle Mesaj ya da Konu Moderatöre Bildirilmelidir.

7-Eski Konuları Güncellemek Kesinlikle Yasaktır.Güncellenen Eski Konu Görevli Moderatör Tarafından Derhal Kapatılacaktır.

8- Programlara virüs taraması ve resim bunun yanındada ufak bir açıklama gereklidir. aksi halde konunuz silinir.

9-Facebook,Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinin durum beğendirme,abone kasma gibi uygulamaları sitede HER BÖLÜMDE sadece bu bölüm için söylemiyorum paylaşılması yasaktır.

10-Yardım amaçlı açacağınız konular buraya değil THT Yardım Merkezi'ne açılmalı.

TurkHackTeaM Java Scripler Bölüm Modu Black-King

THT Yönetim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.