joomla tetkiki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hayal-et06

Uzman üye
23 Ağu 2011
1,081
16
ankara
slm. ben gezginler.netten joomla indirdim bu joomla hack olaylarında kullanılan joomlamıdır. rar dosyası içi kalabalık ama pekte anlamadım açıkcası. hımm birde bugün bir kaç site hacked yaptım ilkdefa ama onuda yayınlıyacam burdan yayınlayım o gövde gösterisine yakışmaz bence. hackedlere baktıktan sonra tuhaf yadırgayıcı küçük düşürücü mesajlar yazmayınız lütfen çünki bu benim ilk hackim ve bundanda sıkıldım ben kendi istediğim websitesini hacklemek istiyordum googlenin bana önerdiklerini değil. her neyse paylaşıyorum yeri değil burası ama gövdeye yakışmayacağını düşündüm. iyice öğrendikten sonra orasıda neden olmasın değilmi.

hacked sitelerim birazda yarım yamalak oldu kusura bakmayın kendimi geliştireceğim.

https://tik.lat/RCKdk indexi burdan aldım ve değiştirmediğim için böyle olmuş ilk ya hoş görün

HaCKeD By MAMAKLI CARLY (İYİKİ DOGDUN ATLAS TUNA)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.