JPEGCompress 2.9

ÇağlaR

Yaşayan Forum Efsanesi
22 Tem 2007
9,942
17
Ankara
JPEGCompress programı ile bilgisayarınızda bulunan Jpeg türündeki resimlerinizin dosya boyutunu çeşitli internet bağlantı hızlarına göre ayarlama yaparak küçültebilirsiniz.

Desteklediği Resim Türleri :
JPEG, GIF, PNG, BMP, XWD, XBM, XPM, PBM, PGM, PPM ve Unix/Linux resim türleri.

Programın asıl işlevi Jpeg türündeki resimleri düzenleme ve bu türde kaydetme olduğundan, Jpeg dışındaki resimlerinizi program ile açtıktan sonra istediğiniz düzenlemeyi yaparak sadece Jpeg olarak kaydedebilirsiniz.


Link : RapidShare: Easy Filehosting

Rar Pass : www.turkhackteam.net


TurkHackTeam.Net/Org
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.