jvc kameradaki kaseti nasıl bilgisayara yüklerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sec77

Üye
27 Mar 2008
112
0
manisa
jvc gr-d770e model kameradaki kasetten bilgisayara nasıl görüntü aktarımı yapabilirim.şimdiden teşekkür ederim yardımınız için:yaho1

sec77

Üye
27 Mar 2008
112
0
manisa
bilgisayarcıya gitmeyi bende biliyorum .amacım hangi program gerekiyosa onu bulup kendim yapmak istiyorum.bulabilirsem ne ala galiba bilende yok öyle bi programı

TuTSaK_KaCaK

Katılımcı Üye
1 Nis 2008
343
6
@NK@R@
Öncelikle Pc de ekran kartını olması gerekli ve TV çıkışı olmalı.Kulandığın kamerayı pcye tanıtman gerekli bunun içinde jvc gr-d770e driver i bulmalısın ben biraz araştırdım ama malesef bulamadım..
Bunlar Varsa önce kameranı bilgisayara TV girişinden bağla sonrasında driver cd sini tak bilgisayarına kur sonrasın kolay vidyonu pc ne aktar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.