K-Billing v3.0.1 + Crack

nax61

Katılımcı Üye
12 Mar 2009
729
0
Trabzon
K-Billing.gif


KBilling | Easy To Use Billing Software For Your Business

KBilling büyük bir fatura bir / herhangi bir iş için fatura programı. İster profesyonel hizmetler için bir perakende mağaza çalışan fatura gönderiyoruz, tamir veya Internet iş çalıştırmak için faturalandırma müşteriler, fatura kolaylaştırmak ve zamandan ve paradan tasarruf kBilling. You don't have to be - veya kiralama - kBilling kullanmak için bir muhasebeci. Sen kBilling kurabilir ve hemen verimlilik artışı!

Özellikler:
Hiçbir teknik bilgisayar veya muhasebe bilgi yüklemek ve kBilling kullanın. Sadece indirmek ve 5 dakika içinde fatura oluşturmak olacak. Eylem olarak kBilling izlemek için film kılavuzu bakın!
Yarat tırnak (teklif) ve faturalar hızlı ve kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.
yönet fatura döngüsü (abonelik) yinelenen.
Şirket dosyaları Şifre koruması.
Sınırsız müşteriler, fatura, teklif ve öğeleri.
Şirketlerin Sınırsız numarası.
oluşturun e-posta ve profesyonel fatura yazdırabilirsiniz.
Telefon, e-posta ya da online tarafından Ücretsiz teknik destek forumu
bir 30 gün no-sorular-korumak Ücretsiz 30 günlük deneme ek olarak geri garanti para istedi!
Tam bir ağ üzerinden birden fazla kullanıcı destekler.
Standart bilgisayar kağıdı yazıcı her türlü kullanımı hakkında Yazdır faturalar pahalı formlarda gerek yok.
Standart pencereli zarf içine Bırak faturalar ve baskı asla adres etiketleri yeniden.
yönet müşteri veri tabanları.
yönet ürün veri tabanı.
Müşterileriniz için haber bültenleri gönderin.
Uluslararası para ve tarih destek.
Internet üzerinden Şarj kredi kartlarını kullanarak Authorize.Net, Verisign, GoToBilling, IPPAY veya Eklentisi N 'ödeyin hesabı.


 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.