K.O acme ile korunan server lere cheat engine...

dollardance

Yeni üye
25 Haz 2016
31
0
Antalya
Üstadalar AlemGame de oynuyorum oto kutu vesayre basit şeyler için cheat engine kullanmam gerekiyor fakat cheat eningine açtığım zaman program fonksiyonlarını kaybediyor cheat engine pasif duruma geliyor resmen kitleniyor hiçbir şeye tıklayamıyorum bu durumu aşmanın bi yolu varmı ?

Bu arada oyunun koruma sistemi ACME

42ubeyt

Üye
21 Ağu 2017
57
0
Tittle Gibi Bir Program Vardı Onunla Alemgame de oynarken herkes açıyordu ben de alem game oyuncuyum en sonki sw sinde tüm bp priler kullanıyordu ismini tam hatırlayamadığım için bulamadım tittle

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.