K530i Oyun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,196
19
İstanbul.
Arkadaşlar sony erricoson k530i için oyun arıyorum indirip telefon a attıktan sonra başta bir yerden telefon interneti ile değil telefon a attıktan sonra kurup oynamalıyım yani ben aradım ama bulamadım elinde oyun yada site olan varsa irtibata geçebilirmi lütfen ?

Teşekkürler.
 

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,196
19
İstanbul.
Tamam. Ama telefon a attığımda direk kurup oynamam lazım bazı sitelerde indirip attıktan sonra telefondan bişiler indirip öyle kuruyor.


EDİT :

indirdim bi tane ama işlem başarısız dedi başka deneyeyim bakalım.

EDİT 2 :

Kuruldu fakat tam oyun menüsü gelecek yine internet bağlantısı istiyor:mad:
 

nax61

Katılımcı Üye
12 Mar 2009
729
0
Trabzon
Hımm demek internete bağlanıyor..k750 nin oyunları k530i de oynanabiliyormuş..Bu bilgiye rastladım.İşine yarar mı bilmiyorum.Ama bakmaya devam ediyorum..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.