kaç forum sitesine üyesiniz ?

kaç forum sitesine üyesiniz?

• 1

Oy: 5 13.5%
  • 2

Oy: 2 5.4%
  • 3

Oy: 1 2.7%
  • 4

• 5

• daha fazla

Oy: 27 73.0%

• Kullanılan toplam oy
    37

CleXaNe!

Kıdemli Üye
30 May 2007
2,680
23
Gs - Man.uTd
kaç forum sitesine üyesiniz?

bn sürekli bişeyler arastırdıgım için sayamadıgım kadar cok siteye üyeyim yani rasgele girdiğim bi foruma bile üye oldugumu ayıt yaparken farkediyorum:)

αρяαηαχ

Katılımcı Üye
26 Ara 2007
454
0
31
Bornova!
walla bnm 30 wardır ama sadece 2 sine giriyorum... program oyun vb. şeyleri indirirken üyelik istio hemen oluyorm we bi daha oraya uğramıyorum :D ama sıte guzelse tht gibi tabiki orda çok uzun süre takılıyorum

quantinyum

Katılımcı Üye
1 Eki 2007
755
2
αρяαηαχ;516458' Alıntı:
walla bnm 30 wardır ama sadece 2 sine giriyorum... program oyun vb. şeyleri indirirken üyelik istio hemen oluyorm we bi daha oraya uğramıyorum :D ama sıte guzelse tht gibi tabiki orda çok uzun süre takılıyorum

kelimesi kelmesine aynı

61OFLU61

Üye
17 Eyl 2008
108
0
buranın üstüne forum sitesimi tanırım tek geçerimm başka yerde aramaya yok çünkü burda yok yok

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.