KaDınLar!..

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul
Öperseniz beyefendi değilsinizdir,
Öpmezseniz adam değilsiniz.
İltifat edersiniz "YALAN" der,
Etmezseniz bırakır gider.
Her isteğine evet derseniz karaktersiz olursunuz,
Karşı çıkarsanız anlayışsız.
Çok yanına giderseniz "SIKILDIM" der,
Az giderseniz küser.
İyi giyinirseniz "ÇAPKINSIN" der,
Dikkat etmezseniz zevksizlikle suçlar.
Kıskanırsınız "HUYUN KÖTÜ" der,
Kıskanmazsınız "SEVMİYORSUN" der.
Siz bir dakika geç kalın kıyamet kopar,
Kendisi bir saat gecikirse "BUNDA NE VAR???".
Arkadaşınızla buluşursunuz adı ihmal olur,
buluşur "BİZİM KIZLAR" olur.
Siz başka kadına bakacak olsanız gözleriniz oyulur,
Başka bir adam ona baktığında adı "HAYRANLIK" olur.
Konuştuğunuz anda dinlemenizi ister,
Dinlediğiniz anda "NEDEN KONUŞMUYORSUN?" der:))..

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul
eLİmde kadınLar haKKında 2 tane daha yazI mevcut ama 1 sdaat sonra yayınlarım shu anda işteim calısıorum..

testiskosi

Üye
26 Ara 2006
235
0
ya kadinlar hakkinda bisey yazmayin artik ok
Sen niye bu kadar üstüne alınıyorsun anlamıyorum.Erkekler hakkında açılan başlıklara şaka amaçlı birkaç cevap yazdık.Herkes kendisini biliyor.Yoksa senin yazıda geçen şeylerle ilgili bir sorunun üstüne alınma..

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul
Hacı ÇaLıŞıorum 40 dakika sonra mesai bitior..yazıLarda maiLİmde yonjamda flN oldugundan ismid girip kopyalayamakla ugrasamam mesaim bitsin o zmn ben atarım eLİmdekileri;)..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.