Kafa Topu Kart Paketi Açarken Donma Sorunu Çözümü

'Börteçine

Kıdemli Moderatör
25 Şub 2016
6,479
47


Kafa Topu Kart Paketi Açarken Donma Sorunu Çözümü

6apXyk.pngkafa-topu2-kandirildim.jpgKart paketi açarken ağ bağlantısıyla ilgili sorunlar yaşıyorsanız garip, yarı açık bir kart paketi görüntüsüyle karşılaşmış olabilirsiniz.

Bağlantınız kesilse bile Kafa Topu 2’nin kartlarınızı kaydedeceğini unutmayın. Sürekli olarak kaç kartınız olduğunu aklınızda tutmuyorsanız bunu fark etmeniz güç olabilir.

Kartlarınızı inceledikten sonra yine de emin değilseniz kafa topu destek ekibine mesaj gönderebilirsiniz. Panelimizden Kart Paketi Geçmişinizi kontrol edip ne kazandığınıza dair kafa topu destek ekibini bilgilendiririz.

Üstteki bölümden "Bir Talep Gönder" düğmesini kullanarak kafa topu destek ekibi iletişime geçebilirsiniz.Kaynak
 

THT SON MESAJLAR

Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.