Kahvaltınızda böyle bir görüntü olsaydı? +16

CyberBlade

Katılımcı Üye
6 Tem 2006
962
15
İstanbul
1yn7jc2.jpg

2ul7mm3.jpg

3ym7qj4.jpg

5gi4go7.jpg

6up7yy4.jpg

8qw9zl6.jpg

10lf8bn2.jpg

Afiyet olsun :D :p

bybybylahana

Katılımcı Üye
9 Eyl 2006
454
9
119
konya
direk kusardım heralde...ama bi kere yumurta tavasına böle bişey düşmüştü yumurtadan uuuuuuhggggggggggg

by_cartman

Üye
2 Eki 2006
163
0
kahvaltımda böle bişi çıksa kusmaktan başka yapılacak bişi yokki mide bulandırıcı şimdiden içim kaltı değil kahvaltıda.........

HaniBaLL

Katılımcı Üye
18 Ağu 2006
607
2
35
Amasya
amin allah korusun. yazık ya. arada oluyor böyle şeyler başıma hiç gelmedi ama geldiini duydum kız arkadaşımın kırdığı yumurtadan çıkmış. bendensize tavsiye elinize iki yumurta alın eer ağırlık farkı bariz ise ağır olanı kırmayın. çünki bozulan yumurtalar da ağırlaşır!!

frudo

Yeni üye
1 Eyl 2006
29
0
lem varya bu yavru yasıomu ya yenı dogmus ama anlamadım son derece garip bi olay bende böle bişe olsa tel. resmını ceker herkse gösterırdım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.