Kairos Güvenilir mi ?

byHackerss

Katılımcı Üye
10 Eyl 2015
550
0
Para Kazanma Sitesi Olan Kairosa Girmek İstiyorum Bilen varsa Güvenilir mi Bu para kazanma platformu.

TilkiBaba

Katılımcı Üye
19 Haz 2013
559
48
exploitworld
Güvenilir Değil Kardeşim..
Bugün 2-3 Arkadaşta Sordu Bana Kairos'u
Biraz Araştırma Yaptım Ve Gelen Geçen Herkes Girmeyin Diyor,
Para Çeken Bir Kullanıcıya Bile Rastlamadım..

Ya Düşün Yıllık 3 Bin Dolara Yakın Para Veriyon
7 Bin Dolar Alıyorsun!
Sence Mantıklı Mu ?

Mrjava

Kıdemli Üye
9 Ağu 2015
2,698
3
Detroit
Güvenilir Değil Kardeşim..
Bugün 2-3 Arkadaşta Sordu Bana Kairos'u
Biraz Araştırma Yaptım Ve Gelen Geçen Herkes Girmeyin Diyor,
Para Çeken Bir Kullanıcıya Bile Rastlamadım..

Ya Düşün Yıllık 3 Bin Dolara Yakın Para Veriyon
7 Bin Dolar Alıyorsun!
Sence Mantıklı Mu ?

Benim yakın arkadaşım yapıyor bunu şahsen ağzından daha hiç dolandırıcılık lafı duymadım açıkcası kendisi de biraz dolandırıcıdır :trl

EroSouLFly

Üye
20 Şub 2016
127
0
İzmir
Arkadaşlar kairos gerçektir bi tane abim vardır 2 senedir bu işte bmw motorunu çekti altına parasını on yirmi katına bağladı bizden sürekli bilgisayar alıyor ona en son paketi yapıyor bunu açıklamasınıda yapıyım size kairos dediğimiz şey güvenlik duvarı gibi birşey bilgisayarınızda şifreler dönüyor 10 saatte 10 saniyede bir bi kod geliyor bilgisayarınıza bu şeyde kairosun koruduğu şirketin şifresi oluyor tüm kairos kullanıcılarındaki şifreyi toplasan bu şirketin şifresi oluyor fakat imkansız çünkü 10 saniyede bir şifre değişiyor otomatik :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.