Kali için önerdiğiniz açık tarama toolu varmıdır.

GMR148

Yeni üye
9 Kas 2021
32
12
Uniscan wapiti pwnxss nikto dışında önerdiğiniz tool varmı.
Hocam açık bulmaya çalıştığım bir site var nerdeyse bütün scannerleri denedim ama kafam karıştı hangisini denediğimi falan unuttum.
el atabilirmisn birlikte şu sitede açık bulalım hem ikimiz için de güzel bi çalışma olur ama şu an pc ye geçemiyorum termuxtan işlem yapabilirim.
-Vega
-v3n0m scanner vs.. hatırlayamıyorum tooların adını lanet olsun yazardım yoksa baya..
Neyse eline sağlık tam aradiğim konulardan birini açmişsin🎯

Kudad

Katılımcı Üye
14 Nis 2021
631
138
Hocam açık bulmaya çalıştığım bir site var nerdeyse bütün scannerleri denedim ama kafam karıştı hangisini denediğimi falan unuttum.
el atabilirmisn birlikte şu sitede açık bulalım hem ikimiz için de güzel bi çalışma olur ama şu an pc ye geçemiyorum termuxtan işlem yapabilirim.
-Vega
-v3n0m scanner vs.. hatırlayamıyorum tooların adını lanet olsun yazardım yoksa baya..
Neyse eline sağlık tam aradiğim konulardan birini açmişsin🎯
bi linki atsana dmden

Kodomarso

Uzman üye
3 Tem 2020
1,041
797
Macintosh
Uniscan wapiti pwnxss nikto dışında önerdiğiniz tool varmı.
Merhaba değerli üyemiz, sitelerde açık arayabileceğeniz en popüler, en iyi araçlara; sitenin üst kısmında bulunan kaynaklar bölümüne giderek ulaşabilir. Ayrıntılı bilgi edinip, güvenle kullanabilirsiniz. İşinizie yaracaktır. Daha birçok alanda araç bulabilirsiniz. İyi forumlar dilerim.

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,539
692
24
sen bugbounty ciliğimi yapıyon(6. hissim)?
zap skipfish nessus acunetix gibi olabilir
Yapmak isterim ama şo an düşünmüyorum normal kendimi geliştiriyorum ingilizcede öğreniyorum..

Önerilerinize bakacak olursak öneriler şunlardı: Rapidscan. vega. nmap. nessus.v3n0m scanner.skipfish.acunetix.
Önerileriniz için teşekkür ederim hepsine bakacağım. Önerilerin arasında zap da varmış fakat konuyu açarken onu yazmayı unutmuşum. Arkadaşlar ben zap kullandım fakat kötü bir program yani bir yerde açık aradığınız zaman illaki açık gösteriyor fakat açığın linkine baktığınız zaman saçma sapan linklere götürüyor yani açığı istediğiniz yerde bulamıyor hatta anladığım kadarıyla hiç bulamıyor öyle link koyuyor :D zap la hedef yerde hiç bişi yapamzsanız.. Öneriler için teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.