Kali Linux -- Admin panel bulma -- Mottatoni

Mottatoni

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
619
0
[email protected]:
Merhaba arkadaşlar sizlere bir önce ki konumda sqlmap ile database den bilgi çekmeyi göstermiştim.

Görmeyenler için Linki =
---- // http://www.turkhackteam.org/linux/1492880-kali-linux-sqlmap-ile-database-cekmek-mottatoni.html \\ ----

Sql açıklı sitemizin ;

Admin id ve admin pass elimizde ama nerden giriş yapacağımız konusunda bi fikrimiz yok ?


Tek tek denemekde çok fazla zaman ve sabır ister bunu size en kısa ve en kesin çözüm yoluyla anlatıyorum bu video'mda.

Bu konumuzda size admin panel girişi nasıl bulunur video'da detaylıca bunu göstereceğim gereken meteryali kod içine bırakıyorum kendim upload etmek istemedim verdiğim sitede daha değişik daha farklı admin panel bulucular var size bırakıyorum hangisini seçmek isterseniz.


Ama yinede kendi kullandığımın linkini kod olarak bırakacağım umarım anlaşılır olur herhangi bi problem yaşayan olursa konu altında yorum olarak belirtebilir.

Beğenirseniz teşekkürünüzü esirgemeyin :)Kod:
https://github.com/AppoPro/Admin-Control-Panel-Finder
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=iiwh0v3sIMs[/ame]
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.