Kali Linux Kurmadan Açma Hazır $Kali linux kulübü

versen5656

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
3,372
7
İso dosyasına gerek kalmadan dimdirek 15 dakada sistemi hazır gelicek bu mümkündür

İlk önce internet sitesinden indiriniz (Benim verdim 32 bit tavsiyemdir)
not:işlemci desteğinize göre hareket edin derim sonra sisteminiz zarar görürse karışmam

https://www.offensive-security.com/kali-linux-vm-vmware-virtualbox-hyperv-image-download/

hRvqUq.png

Sonra ise indirdiğiniz virtualbox veya vmware ova dosyasını açıyoruz resimdeki gibi

rucDFV.png

Sonra ise import diyoruz

W63EAs.png

Sonra 15 dakka bekliyelim
Bundan sonra önemli bir kaç ayar yapıcaz

Ramı en az 1 yapıyoruz

KQ8Tzf.png

İşlemci sayısı en az 1 ve tavsiyem 2 de rahat çalışır

l40w1k.png

Sonra ise aga dahil edicez bu yüzden bridged olması gerek

BFvtJV.png

Sonra ise başlatıyoruz

fUZJqJ.png

Sonra ise sistem hazır kurulu oluyor bitti

bgKlUp.png

fNdpGu.jpg

Son düzenleme:

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli
Ufak bi BB Code hatası var bi gözden geçir tekrardan.

Bu arada konu güzel, emeğine sağlık :)

Zheana

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,467
2
Eline sağlık. Bir de şöyle bir şey vardı sanırım bu indirdiğimiz kali dosyasını kullanıp kullanımı sonlandırdığımızda yaptığımız değişikler kaybediliyor yanlış mıyım?

acemip

Yeni üye
24 Ağu 2017
24
0
s.a üstad bende ayarlar çıkmadan kuruldu kullanıcı adı şifre istiyor root yazdım kabul etmedi bide eski kurduğum kalinin şifresini yazdım onuda kabul etmedi

acemip

Yeni üye
24 Ağu 2017
24
0
yeniden kurulum yaptım pc yaniden başlattım ama yine kullanıcı adı ve şifre istiyor neden

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.