Kali Linux Kurulum Yapma , Sorunları , Öneriler %0 Hatta .//Paşa

kennyS

Yeni üye
25 Nis 2016
28
0
Arkadaşlar kali linux 2.0 kullanıyorum. Bir payload üretip kendi başka bir bilgisayarıma attım fakat resimdeki gibi ismi ayrık dosyalara geçiş yapamıyorum. Tab'a basıp klasörün ismini tamamlamasını denedim fakat olmadı ne yapmam gerek ?
J3Qz3E.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

maxi96

Yeni üye
11 Ocak 2016
44
0
power diyorum acılırken bekletiyor ve verdigi hata şu
This virtual machine is configured for 64-bit guest operating systems. However, 64-bit operation is not possible.

This host supports Intel VT-x, but Intel VT-x is disabled.

Intel VT-x might be disabled if it has been disabled in the BIOS/firmware settings or the host has not been power-cycled since changing this setting.

(1) Verify that the BIOS/firmware settings enable Intel VT-x and disable 'trusted execution.'

(2) Power-cycle the host if either of these BIOS/firmware settings have been changed.

(3) Power-cycle the host if you have not done so since installing VMware Workstation.

(4) Update the host's BIOS/firmware to the latest version.
laptop a kurmaya çalısıyorum ondan dolayı olabilir mi yoksa bunun bi çaresi varmı

ERENAGA

Yeni üye
30 Tem 2016
41
0
Çok Teşekürler Gerçekten Yararlı Bilgi Şuanda wmareyi indıorum ama bu işlem virtual boxta olamazmı

EnigmaEnder

Yeni üye
25 Eki 2015
7
0
Kardeşim 20. resimde söylediğin "birşey gelecek onu boş bırakın devam deyin" bende işe yaramıyor kötü debian yansısı hatasını alıyorum

pars

Yeni üye
18 Şub 2008
25
0
43
Arkadaşlar Kali Linux kurulum yapıyorum ancak Vekil sunucu ayarları kısmına ne girmem gerekir..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.