kali linux sorun

bozkurt0607

Katılımcı Üye
30 Tem 2017
517
0
22
ANGARA
kali linuxta hic bir program yükleyemiyorum ya erişim engeli yada paketde hata cıkıyor ve yarı ingilizce yarı türkçe sistem anlayan kişiler yardım edebilirmi
 

HeadyShoTs

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
443
0
/index.php
Kardeşim 3 neden vardır
1.'si : Kali Linux Programı Doğru düzgün Yüklenenememiş
2.'si : Kali Linux kurulumunda VMWARE Güncellenmesinden kaynaklıdır
3.'sü : Kali linux Kurulurken Fazla Ram vermemissindir Program o yüzden Hata verebilir
Ve Bir Bilgi vereyim Sen Kali linuxu İndirirken Torrent Gibi programlardan indir Googleden Kendi üzerinden indirme Çünkü Google o dosyanın yarısını englliyip sana verebiliyor.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.