Kalilinux port açma bilen içeri

Shigi

Uzman üye
20 Ağu 2016
1,541
0
Modem arayüzüne girerek açabilirsiniz. Linuxta farklı değil.

'CaptainKanka

O Şimdi Asker!
14 Eki 2012
1,683
1,256
localhost/admin.php
modeminin markasını bilmiyorum farklı konumdada olabilir.

uygulama vb yerleri farkettiysen oralardan hangi program kullanacaksan veya internetten tespit edeceksen onu eklemelisin ancak modemin arayüzü karışıksa işin çok zor derim belki imkansız.
İnternetten kontrollü makinalar ile ilgileniyorum. Port açamadığı için modem bile değiştirttiğim oluyor müşterilerime.

katilceks

Üye
10 May 2013
234
0
modeminin markasını bilmiyorum farklı konumdada olabilir.

uygulama vb yerleri farkettiysen oralardan hangi program kullanacaksan veya internetten tespit edeceksen onu eklemelisin ancak modemin arayüzü karışıksa işin çok zor derim belki imkansız.
İnternetten kontrollü makinalar ile ilgileniyorum. Port açamadığı için modem bile değiştirttiğim oluyor müşterilerime.
doğru yaptığıma eminim port siteleri kapalı gösteriyor kesin kapalimi çözemedim de netmaster ya modem port yönlendirme giriyorm lokal ip yazıyorum geriside doğru ama anlamadım

'CaptainKanka

O Şimdi Asker!
14 Eki 2012
1,683
1,256
localhost/admin.php
doğru yaptığıma eminim port siteleri kapalı gösteriyor kesin kapalimi çözemedim de netmaster ya modem port yönlendirme giriyorm lokal ip yazıyorum geriside doğru ama anlamadım

k.bakma yardımcı olamadım. Eskiden modemin arayüzü dosyası vardı rom dosyası ondan halledilebiliyordu. yeni modemlerle oda kapandı teknoloji gelişirken bizim işlerede çomak sokuyor :/ kolay gelsin usta.

katilceks

Üye
10 May 2013
234
0
Sorun çözüldü müşteri hizmetleri aradım wan ip adresi 100 ile başlayan kullanıcılar port açamıyorumus bende yeni talepte bulundum 5 saat içerisinde beli olacakmış ip değiştirme olunca düzelecek mis herkese çok teşekkürler

ChappieZ50

Üye
14 Mar 2017
166
0
İnternetten bakarsan port açılmışmı diye çoğunluk kapalı gözükür çünkü o portu kullanmıyorsun darkcomette bir trojan oluştur ve dinlemeye al birdaha bak açıkmı kapalımı diye.

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12
wmvare içerisinde kullanıyorsanız Bridged Network seçeneği seçili olması lazım bu size vmware içerisinde özel ip oluşturur bu şekilde biliyorum isterseniz bi araştırın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.