//Kandırıldık// Dünya Düzdür!

'starktom

Uzman üye
9 Ara 2017
1,733
0
Nereye
dunya-aslinda-duz-mu-bunu-kanitlayabilecek-cok-ilginc-ve-sasitici-bilgiler_780x538.jpg

bence boyle

BloodBrother

Uzman üye
3 Şub 2015
1,069
0
Future
Fikirlerinize saygı duyuyorum düzcüler, ancak bence dünya lahmacun şeklinde yukarıdaki arkadaşlardan birisi yazıştı mantıklı geldi bana da, artık lahmacuncuyum.

XxPaRaZiTxX

Katılımcı Üye
9 Eyl 2012
290
0
New Şehir
Bende dünya düzdür inanıyorum uzaya çıkıp görmedikçede yuvarlak olduguna inanmam tepsidir dunya ufuk cizgiside tepsinin sonu

YouKnowWho

Kıdemli Üye
9 Haz 2016
3,774
0
7
Dünyanın yuvarlak olduğunu düşünüyordum fakat forumda bir arkadaş "Dünya lahmacun şeklindedir, kenarındaki çıtır kısımlar da suyun boşluğa akmasını engelliyor" dedikten sonra fikrim değişti.

Teşekkür verecektim ama 2023'ü bozmak istemedim affet

dewrim36

Üye
20 Haz 2014
69
0
Deep Web
Şu videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyorum. Videonun başında örnek gösterilen adam burada dünyanın düz olduğuna inananları temsil ediyor. Videoda geçen hadisler sahih hadislerdir. Araştırmanızı tavsiye ederim. Buyrun:
https://youtu.be/glLD2GIDBfY

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,055
388
Ankara
Amerikalılar'ın gerizekalı olmasını, böyle muazzam bir saçmalığa inanmalarını anlarım. Onlar Amerikalı, salak.

Sana n'oluyor? Yakışıyor mu? Anan üzülüp ağlayacak, babana gidip "ah herif bizim oğlan moron olmuş" diyecek, ona yanarım.

Sil konuyu. SİL.

GhostMagician

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
279
0
Bu çok garip ve komik bir iddia böyle cümleler sarfederken 2 kere düşünün lütfen..Ayrıca islam dinini kötülemiş oluyorsunuz

Cheno

Uzman üye
3 Haz 2017
1,347
1
Neredenmi?
Hadisler hakkında hiçbir fikrim yok ancak çözümü biliyorum
Tek çözüm uzaya çıkıp bakmak lahmacun şeklindemi yuvarlakmı üçgen prizmasımı düzmü :)

Lowindy

Kıdemli Üye
24 Eyl 2016
2,547
14
iuz2dy

iuz2ph

Kandırılmadık! "ARAŞTIRMADINIZ ve HER ŞEYE İNANDINIZ".

Son düzenleme:

'Börteçine

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Şub 2016
7,561
762
dünyanın yuvarlak olduğunun nasa dışında tek bir kanıtı varmı ?
amerika bu
her sey olabilir düz demiyorum ama yuvarlak oldunun tam bir kanıtı yok düz olduğunun kanıtlamaya çalısanların teorikte olsa kanıtları var

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.