Kapanan WhatsApp Hesabını Açma

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,672
42
Antalya
Kapanan WhatsApp Hesabını Açmak!

GyUig8.gif

Merhaba sevgili Turk Hack Team Ailesi, bu konum Kapanan bir WhatsApp hesabını açmak adına olacaktır. Bu konu sayesinde kapanan hesaplara çözüm bulabileceğiz anlatım bölümüne geçiyorum.

WhatsApp Hesabı Neden Kapanır?

kilit.jpg

WhatsApp hesabı farklı nedenlerden dolayı kapanmış olabilir. Bunlar, WhatsApp hesabından hakarette bulunmak, uygunsuz içerik paylaşmak, birden fazla cihazla giriş yapmaya çalışmak WhatsApp hesabınızın kapanmasına neden olabilecek nedenlerden bazılarıdır.

Eğer hesabınız yukarıdaki nedenler veya başka bir nedenden ötürü kapanmışsa endişelenmenize gerek yok, hesabınızı her zaman açabilirsiniz. Kapanan hesabınızı nasıl açabileceğinize geçelim.

Kapanan WhatsApp Hesabı Nasıl Açılır?

Kapanan bir WhatsApp hesabını nasıl açabiliriz? Öncelikle "[email protected]" adresine bir mail göndereceğiz. Bunun için herhangi bir Gmail adresini kullanabilirsiniz. (Farklı bir mail de kullanabilirsiniz sorun olmayacaktır.) Ondan sonra benim paylaştığım metni ya da benzer bir şekilde kendinizin oluşturduğu metni bu maile göndereceğiz. Aslında olay bu kadar basit. Maili göndermemizin ardından ortalama olarak bir gün içerisinde gönderdiğimiz mail ile hesap açılacaktır. Mail gönderdikten sonra haricen başka bir işlem yapmamıza gerek yoktur. Maili gönderdikten sonra geri dönüş olarak bir mail gelebilir. Eğer maili gönderdikten sonra geri dönüş yapılırsa bu mail büyük ihtimalle fatura gibi bilgiler isteyerek numaranın bize ait olduğunu onaylamak adına gönderilen bir mail olur. Eğer böyle bir geri dönüş alırsanız da yanıt olarak istenen bilgileri gönderebilirsiniz. (Büyük ihtimalle herhangi bir bilgi istenmez.) Maili gönderdikten bir gün kadar sonra WhatsApp hesabına normal giriş yapar gibi giriş yapmanız yeterlidir. Bu konuyu paylaşmadan önce bir video yayımladım, daha fazla detay için videoya göz atabilirsiniz.

[ame="https://m.youtube.com/watch?v=9YFPr11OzI0"]https://m.youtube.com/watch?v=9YFPr11OzI0[/ame]

Arkadaşlar konumuz bu kadardı. Bu konuda WhatsApp hesaplarının neden kapandığından ve kapanan WhatsApp hesabınızın nasıl açılabileceğinden bahsetmeye çalıştım. hepinize vakit ayırdığınız için teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:

'Medusa

Katılımcı Üye
18 Ocak 2021
840
370
JAPAN
Genelde WhatsApp kapanan hesapların açılması zor oluyor Biraz ciddi bir uygulama .....

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.