Kar Bilişim KB.com.tr Kesinlikle Tavsiye Etmem

THT Bot

Yaşayan Forum Efsanesi
12 Eyl 2007
21,836
28
Ben de bir zamanlar fiyata aldanıp bir yıllık reseller açtım.Siteye erişim sorunlarının yanısıra Too Many Conenctions uyarısı veren MySQL hataları veriyordu. Üstelik sitemin hiti günlük 50yi bile aşmaz iken.Daha sonraları bağlantı sorunlaşrı ilettiğimde IPniz banlanmış açıyoruz diye diye başlarından savdı. Ben de forumu hostgatora taşıdım.Foruma sürekli reism yüklendiği için res,im dosyaalrını abri en azından hostun süresi dolana kadar KBde tuttayım dedim ama ne mümkünı Resimler günde bir kaç saatlik dilimde var ama büyük bölümünde yok.Ticket bırakayım dedim aşağıdaki mesajla karşılaştım.24 saat teknik destekleri zaten yok ama mesai saatinde de muhatabınız yok.Resim: https://tik.lat/k2rY8

Devamını okumak için tıklayın-Turkhackteam.org/net...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.