Kar1s PC Hızlandırıcı Ve Autorun Virüs Silici !

kar1s

Katılımcı Üye
5 Ocak 2013
666
0
Beyler benim bilgisayarıma Autorun virüsü girmişti silememiştim format atmak zorunda kalmıştım.
Sonra düşündüm ben bu virüsü silemedim ama başkaları silsin benim gibi olmasın diye bir program yapdım.
PC Hızlandırıcı / Autorun virüsü silici. (TEK PROGRAM)
Gerçektende Autorun virüsünü siliyor kendimde denedim bizzat bilgisayarımda denedim. Çalışıyor.

Pc hızlandırıcı ise %TEMP% gibi gereksiz bazı dosyaları silerek bilgisayarın donmasını önlüyor.

Programın bazı resimleri

Programa Giriş :
p6p3p.jpg

Program Menü :
p6p3y.jpg

Program Kullanımı Sayfası
p6p4k.jpg

İndirme Link : İndirme Linki İçin Üstüme Tıkla !

Virüstotal virüs buluyor nedeniyse Autorun virüs silici içinde Autorun silmek için bazı kodlar var isteyen olursa Video çekerim kendi BİLGİSAYARIMDA DENEDİM Autorun Virüsü Siliniyor

ÖNEMLİ NOT : İçindeki Dosyaları Masaüstüne Çıkartın Yoksa HATA ALIRSINIZ !

faddy

Yeni üye
13 Mar 2013
4
0
öncelikle emeğine sağlık demek isterdim dostum ama

Run-time eror'76':
Path not found

DreamTea

Üye
5 Ocak 2013
84
0
Allah senden razı olsun kardeşim bilgisayarımda Autorun virüsü vardı bela gibi virüs. Sildi gerçekten formattan kurtuldum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.