Karabasan

BLaCK_FaCe

Katılımcı Üye
28 Haz 2007
303
2
trabzon
arkadaşlar ben bukonuları bilmem kusura bakmayın ama onlartabi cinler gerçek ma onlar halisinasyon bilinç altınıza yerleşmiş şey çok düşünürsünüz bazende farkında olmassınız ama o nbbilinç altınızıelegeçirmiştir ölyle anlarda duae edin eminim o halisinassyonları görmessiniz

even öle şeylerçopğunlukla uyku anında trüya gibi gerçekleşir

uykusuz kaldığınızda bilimsel açıklaması war arkadaşlarım

ewet allahımızbüyük ama lafım ona değil size araştırın banada oluyo çünkü o an uyuyosun rüyadır onlar
arkadaş haklı bunların psikolojide açıklaması var cin falanda değil hurafe olmayan gerçek din bilginlerininde dediği gibi cinler insanlara zarar veremez kesinlikle

lausDeo

Yeni üye
13 Tem 2007
31
0
bu tür olaylar çanakkalede çok fazla yaşanıo nedenini tahmin edemeyen yoktur herhalde...tırstım ben yaa gece gece:confused:

Saint Thanatos

Kıdemli Üye
1 Şub 2007
2,833
37
Kıbrıs
Yaw ben öle bişi oldumu uyumamaya özen göstermeye çalışırım. Ama gerektiğindede kapkaranlık odada kalırım... Hayatından bir kesit anlattığın ve bunu bizimle paylaştığın için teşekkürler..... :)

cebo06

Yeni üye
19 Tem 2007
1
0
Bide ben paylaşıyım sizlerele bu olayı

ben normalde karabasanmış fln hiç bişeye inanmazdım yok cinmiş felan taaki o zamana kadar...
Saat:14.20 civarında PC başında yorulmustum yatagıma gidiyim uzanayım dedim ve uyuya kalmışım guzelce uyuyorken odamın kapısı açıldıgını fark ettım yüz üstü yattıgım için onu goremedim ve seslenmeye çalıştım sen kimsin diye ama nafile tık yoktu odama buyuk bi hızla girdigini hissettim ve üzerime oturdu yani sırtıma ve bana seslendi hadi uyan uyana bilirsen Ş.....siz dedi.Kafamı bastırarak bagırıyordu uyansana ne bekliyosun diye o anda allahıma dua etmeye başladım allahım senın yanındayım beni bunlardan koru diye we bu sözlerim en az 10 kere tekraraladım ve üstümden kalktı neden kalktın dedim ve bi küfür salladım... Sallamaz olaydım o varlık sanki beni katil gibi gördü kafama gene bastırdı bu sefer bir şey dikkatimi çekti ikimi parmagım birleşik uyumusum yanı sıkabiliyordum ne olduysa içimden bi ses paramaklarını sık dedi ve sıktım bagırmaya başladı ve benımde ona söyledigim tek şey noldu dedim ve kufur ettim yaklaşamıyordu hissediyordum ve butun güçümle sıktım paramagımı olası bi cıglıkla kaçtı pencereden şimdi her gece yatmadan allahıma dua ediyorum inş. öle bi gece bidaha yaşamam

kajmeralist_28

Yeni üye
22 Tem 2007
1
0
arkadaşlar bu olayları 10 yaşımdan beri ben de yaşıyorum
çok korkunç evet ama ben sebebini araştırdım
bu atamamen hikaye
gerçek te
biz uyurken uyku felci geçiririz şimdi ne felci diceksiniz ama eğer biz uyku felci geçirmesek rüyamızda yaptığımız her şeyi yapardık onun için bu olayları biz uyurken görürüz
aslında beynimiz uyanıktır ama bedenimiz hala uykudadır bunlar rüya yani korkmayın hatta en spon dün sabah ben uyurken oldu birden arkamda birinin olduğunu hissettim ama kımıldayamadım bana inanabilirsiniz aaa

tugberk

Üye
19 Tem 2007
170
2
eskişehir
Arkdaşlar bakın gece yatarken hangi duayı bilyosanız okuyun yatakda dahil okuyun !!!! ALLAH(c.c) Her zaman yanımızda bana kimse ben dua okudum yine gördüm demesin.

pilaki

Yeni üye
26 Tem 2007
4
0
ağalar bu olay banada 1 sene kadar önce oldu.herhangi bir şekil yada başka bişey görmedim.yüzüstü yatakta yatıyodum birden sallanmaya başladım 1 dk kadar hafifce sallandım yerimden kalkmaya çalışmadım sallantının bitmesini istedim deprem oluyor sandım biterbitmez direk tavanda asılı olan lambaya baktım herhangi bir sallantı yoktu uyanık olan annemin yanına gittiğimde o da birşey hissetmediğini söyledi olayı anlayınca o gece uyuyamadm sabaha kadar dua ettim bi daha da gelmedi başıma

cosku

Yeni üye
28 Tem 2007
1
0
Beyler Yalan Degıl Gercek Dogru Ben Bır Gece Uyuyordum ama Uyanıktım Etrafa bakıyorudm Ve uykuma Dalmadan Kıpırdayamadıgımı hossettım Etrafıma Bakmaya calıstım Kımse yok tu Ve uyudum aradan 1 2 sn gectı uyandım vE vıducum KAslıdır Ve hareket edemıyordum SonraKendımı KAsmaya Basladım Ve 2 3 dakıka Sonra baskı Gectı Uykudan uyanmıs gıbı hıssedıyordm Ve HEr tarafım KAsılmıs kalmıstı Ve Gercekten KEndımı KAsmıstım ..... damalarım patlıcak gıbıydı 2 3 gun bısı elıme alamadım kaldırmadm :(

vceneviz

Katılımcı Üye
12 Nis 2007
538
2
yaw kardeşlerim
bu konuyu kim merak edip düşünürse o na o kadar kapılır ve aynısını yaşar korku dan olduğu söylenir genellikle düşünüp aklınızda ne kadar tutarsanız sizde yaşarsınız

encigo

Yeni üye
28 Tem 2007
2
0
Benimde başmdan bir sürü hikaye geçti arkadaşlar : cogu gece yorganı üstüme örtüp nefes almamı engelliyodu ben kurtulmaya çalısırken ellerini dahi hissedebiliyodum ne kadar itmeye calıssamda kurtulamıyordum , başka bir hikayede Annemin kılığına geçmiş beni cagıryordu fakat annemin suratı değişik bir biçimde cadı gibi fakat ben farkına wardığımda benim annenim benden korkma diyordu ben arkama bile bakmadn 1 kattan asagı atlayıp kactım.Üniversitede okurken cogu gece uykumdan uyanamıyordum aslında uyandığımı sanıyorum ama bir türlü uyanamıyordum.Uyandığımı sandığım an herşey gercek gibi normal hayatta gibi hissdeyorum fakat hep ev arkadaşlarımın değişik hale bürünmüş yüzlerini görüyorum onlar beni korkutmaya calıstıkalrı an anlıorum gercek olmadıgını geceler boyunca uyanamadığım oluyodu her defasında uyanamıyordum en sonunda uyandığımda yanımda yatan arkadsımı kaldırdım ona dokundum ama hala korkuyodum uyandım mı diye çünkü uyanmadan bir çok defa ona soruyodum gerçek mi değil mi diye ama o beni herdefasında kandırıp korkutuyordu bu seferde tedirgin bir şekilde sordum fakat bu sefer gerçekti gecelerce uyuyamadım uyanamama korkusu yüzünden ve daha bir çok anım war allaha şükür artık böyle bir şey olmuyor fakat bir seyin de farkına wardım ama tam anlamıyla değil fakat genelde 2 gün cünüp kalındıgında bu oluyodu.BElki tesadüf belki değil...

encigo

Yeni üye
28 Tem 2007
2
0
Benimde başmdan bir sürü hikaye geçti arkadaşlar : cogu gece yorganı üstüme örtüp nefes almamı engelliyodu ben kurtulmaya çalısırken ellerini dahi hissedebiliyodum ne kadar itmeye calıssamda kurtulamıyordum , başka bir hikayede Annemin kılığına geçmiş beni cagıryordu fakat annemin suratı değişik bir biçimde cadı gibi fakat ben farkına wardığımda benim annenim benden korkma diyordu ben arkama bile bakmadn 1 kattan asagı atlayıp kactım.Üniversitede okurken cogu gece uykumdan uyanamıyordum aslında uyandığımı sanıyorum ama bir türlü uyanamıyordum.Uyandığımı sandığım an herşey gercek gibi normal hayatta gibi hissdeyorum fakat hep ev arkadaşlarımın değişik hale bürünmüş yüzlerini görüyorum onlar beni korkutmaya calıstıkalrı an anlıorum gercek olmadıgını geceler boyunca uyanamadığım oluyodu her defasında uyanamıyordum en sonunda uyandığımda yanımda yatan arkadsımı kaldırdım ona dokundum ama hala korkuyodum uyandım mı diye çünkü uyanmadan bir çok defa ona soruyodum gerçek mi değil mi diye ama o beni herdefasında kandırıp korkutuyordu bu seferde tedirgin bir şekilde sordum fakat bu sefer gerçekti gecelerce uyuyamadım uyanamama korkusu yüzünden ve daha bir çok anım war allaha şükür artık böyle bir şey olmuyor fakat bir seyin de farkına wardım ama tam anlamıyla değil fakat genelde 2 gün cünüp kalındıgında bu oluyodu.BElki tesadüf belki değil...:diablo

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.