Karabasan

HaCKeR-AnTi

Yeni üye
29 Ağu 2007
9
0
Amasya
arkadaşlar bu gece saat 1.30 civarlarında yataga girdm ve ben böle şeylere hiç inanmam ama yinede gördüklerim karşısında şok oldum sizden yardım istiorum bazılarınız bırak birader ruyadır dicek biliyorum ama bu öyle bir şey degildi = yataga girdim ben öle erken yatmam cogunlukla saahlarım gündüz uyurum ama bi defa olsun gece yatayım alışayım dedim bi baktımki yataga girdim yatarken pc kapatmıştım saat pcde 1.35 ti iyi hatırlıyorum ve uyudum susadgımı hissettim rüyamda arabayla geziyordum ve ruyadanbiri uyandırdı arkamıdöndügümde bi baktımki bulanık bi cisim hiç korkmadım çünki rüya oldugunu biliyorum nasıl işse bende anlamadım ama biliyorum korkmadım taki bana dokunduktan sonra abiresmen kollarımdan tuttu beni aldırdı ve yatagın üstüne oturur pozis yonda koydu ve hala rüya gözlerim doldu ağlıyacagım gözümü kırptım ve göz yaşları damlamaya başladı gözümü bi actımki yatada oturur pozisyondayım ve aynı o cismin beni bıraktıgı gibi duruyporum ayaklarım tir tir titriyo yüzüm gözüm hep yaş oldu ve işin kötü yanı direk kalktım evin içinde dönüp durdum ve pc yi açmaya karar verdim bi baktımki pcde saat 1.37 aradan 3 dakika geçmiş yanı evde 2 gündür kimse yok geceden bu yana bu karabasan cin olaylarını araştırıyorum lütfen ama lütfen bana bi akıl verin :(:(:(

SİZDEN FİKİR BEKLİYORUM ( BU Bİ RÜYA OLABİLİRMİ SİZCE )

swat1534

Üye
5 Eyl 2007
100
0
bana daha 17 haziradan oldu beyler cok tırstım hep yatarken abdest alın yada duan okuyun en ıyısı 2 sinide yapın

HaCKeR86

Yeni üye
22 Eyl 2008
40
0
biz uyurken uyku felci geçiririz şimdi ne felci diceksiniz ama eğer biz uyku felci geçirmesek rüyamızda yaptığımız her şeyi yapardık onun için bu olayları biz uyurken görürüz
aslında beynimiz uyanıktır ama bedenimiz hala uykudadır bunlar rüya yani korkmayın hatta en spon dün sabah ben uyurken oldu birden arkamda birinin olduğunu hissettim ama kımıldayamadım bana inanabilirsiniz aaa

evet doğru söylüyorsun.insan uyurken beyin rüyada gördüklerimizi gerçek hayatta yapmamamız için bir sıvı salgılıyor.uyanınca beyin aniden o sıvıyı etkisiz edecek bir sıvı daha salgılıyor.beynimiz uyandığında fakat bedenimizin daha uyanamadığı durumlarda beyin bu salgıyı salgılayamaz.bu yüzden hareket edemeyiz, beyin bedenimizi hissedemediği için onu beden üstündeki bir ağırlık olarak algılar.gördüğümüz halüsinasyonlar ise beynimizin bilinçaltımızdaki görüntüleri gerçekmiş gibi görmemizi sağladığı içindir.

heyecan yapmayın.. sakin olun. daha kısa ve etkisiz olur.

10 Haz 2009
159
0
Şimdi bazıları gerçek diyor bazıları bilinç altı diyorlar ama ben ikisinede inanmıyorum çünkü henüz teşfik etmedi kendileri çok yoğun heralde kendimi bildim bileli hiç uğramadı..!

by-kale

Yeni üye
26 Haz 2009
12
0
27
Ay'Dan!
ArkadaŞlar sakin yatarken yataĞa ekmek kirintisi dÖkerek yatmayin
gece YARISI BANYOYA SESSİZCE GİDİP KAYNAR SU DÖKMEYİN BENDEN DEMESİ AĞIZINIZ KIÇINIZA KAYAR:S

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.