karakterler

kunt

Katılımcı Üye
3 Şub 2006
266
2
Polat Alemdar - Necati Şaşmaz
Polat.gif
Adı Soyadı: Necati Şaşmaz Özgeçmiş: 1971 Elazığ doğdu asıl mesleği Turizmci olan Necati Şaşmaz 11 Eylül 2001 yılında Amerika'ya gitmek üzereyken İkiz Kulelere olan sardılıdan ötürü uçağının İstanbul'a dönmesinin ardından Amerika'ya gitmekten vazgeçti ve Osman Sınav sayesinde 2002 yılında Kurtlar Vadisi dizisinin baş rolünü oynayarak oyunculuğua adım attı. Filmleri - Oyuncu (1) Kurtlar Vadisi (TV) 2003 Polat Alemdar Oynadığı Karakter: Polat Alemdar Karakterin Özellikleri: Ali Candan olarak hayatını sürdürürken Derin Devlet tarafından kimliği ve yüzü değiştirilerek Kurtlar Konseyi'ni çökertmek için Polat Alemdar olmuştur. Vatanı uğruna canı gibi sevdiği Elif ve Ailesinden vazgeçmiştir. KGT elemanıdır. KGT kurumunun başkanı Aslan Akbey'in bir numaralı adamıdır. Hedefi Kurtlar Konseyini deşifre ederek çökertmektir.

Süleyman Çakır - Oktay Kaynarca
Cakir.gif
Adı Soyadı: Oktay Kaynarca Ödülleri: 39. Antalya Film Şenliği, 2002, Deli Yürek-Boomerang Cehennemi, En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Filmleri - Oyuncu (12) Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni 1990 CYengeç Sepeti 1994 Bir Kadının Anatomisi 1995 Can Dostum (TV) 2000 Yeditepe İstanbul (TV) 2001 Ferhan Deli Yürek-Boomerang Cehennemi 2001 Cemal Bayanlar Baylar (TV) 2002 Melih Çiçeği Büyütmek (TV) 1998 Abdülhamit Düşerken 2002 Hüseyin Cahit Lahmacun ve Pizza (TV) 2002 Cemşit Esir Şehrin İnsanları (TV) 2003 Üsteğmen Mehmet Ali Kurtlar Vadisi (TV) 2003 Süleyman Çakır Oynadığı Karakter: Süleyman Çakır Karakterin Özellikleri: Testere Necmi'nin hiyerarşisindeki tetikçi, Polat Alemdar'ın can dostu. 3 cinayet işleyerek konsey tarafından kumarhaneyle ödüllendirilen ve daha sonra İstanbul Sefiri olduktan bir süre sonra Cerrahpaşalı Halit tarafından öldürülen Kurtlar Vadisi'nin raconla yaşayan mafya babalarından biriydi.

Elif Eylül - Özgü Namal
Elif.gif
Adı Soyadı: Özgü Namal Ödülleri: 14. Ankara Film Festivali, 2002, Sır Çocukları, Umut Veren Yeni Kadın Oyuncu 8. Sadri Alışık Ödülleri, 2003, Sır Çocukları, Umut Veren Yeni Kadın Oyuncu Filmleri - Oyuncu (5) Kerem (TV) 1999 Ayla Yeditepe İstanbul (TV) 2001 Duru Sır Çocukları 2002 Zeynep Beşibiryerde (TV) 2002 Kurtlar Vadisi (TV) 2003 Elif Eylül Oynadığı Karakter: Elif Eylül Karakterin Özellikleri: Ali'nin Polat olup birtürlü vazgeçemediği biricik sevgilisi, azimli ve mücadeleci bir avukat. Ali öldükten sonra karşısına Polat çıkmış ve ikisi arasında kararsız kalmıştır.

Abdülhey - Kenan Çoban
Abdulhey.gif
Adı Soyadı: Kenan Çoban Diğer: Kurtlar Vadisi dizisinin set yardımcısı Filmleri - Oyuncu (1) Kurtlar Vadisi 2003 Abdülhey Oynadığı Karakter: Abdülhey Karakterin Özellikleri: Çöpçüyken Polat'la parkta tanışmalarından birsüre sonra Polat'ın sağkolu olmuştur.

Memat Başi-Gürkan UYGUN
1974 yılında İzmit’te doğdum. Lise yıllarında tiyatroyla tanıştım. 1990 yılında da amatör tiyatroya başladım. Oradan da buraya kadar geldik. Tatlı Kaçıklar, Affet Bizi Hocam, Böyle mi Olacaktı, Şapkadan Babam Çıktı, Deliyürek adlı dizilerde rol aldım. Fasülye adlı 35lik sinema filminde oynadım. 7 yıl Dormen tiyatrosunda oyunculuk yaptım.Müzik dinlemeyi çok seviyorum. Özelikle Etnik müzikleri ve dünya müziklerini dinliyorum.Önceden resim yapardım, karakalem çizerdim. Şimdilerde heykelcikler yapıyorum. El yatkınlığım biraz vardır. Herhangi bir eğitim almadım, kendi kendime yapıyorum. Bunların dışında, klarnet çalmayı öğrenmek istiyorum. Evimdeki aksesuarları, kullandığım eşyaları kendim yapmayı seviyorum.Kurtlar Vadisi’nden sonra insanların sevgisini kazandım. Bundan çok büyük keyif duyuyorum, bu en güzel değer bence. İnsanlar beni Kurtlar Vadisi’yle tanıdı. Bu dizi sayesinde “beğenilen” bir oyuncu oldum. Hayatımda olumlu ve güzel değişiklikler oldu.Televizyon dizilerinde rol almaya 1995 yılında başladım. Kurtlar Vadisi ekibiyle de Deliyürek döneminde tanıştım. Deliyürek’in ardından bu dizi için beni düşünmüşler. Kurtlar Vadisi’ne başlamam böyle oldu.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.