Kardeşim Şehit Düşmüş

cankira

Katılımcı Üye
25 Ağu 2010
263
0
Arkadaşlar Bu Sabah Haberini Aldım Beraber Çocukluğumuzun Geçtiği Arkadaşım Şehit Düşmüş. Sizden İsteğim Allah Rızası İçin Bir Fatiha Okuyun. Şehit Toprakkale/Osmaniye'den.

217928_344193515662748_887878275_n.jpg


Ruhun Şad Olsun

Fatiha Sûresi ve Anlamı

Bismillahirrahmanirrahim.

Elhamdü lillâhi rabbil'alemin. Errahmânir'rahim. Mâliki yevmiddin. İyyâke na'budü ve iyyâke neste'în, İhdinessırâtel müstâkim. Sırâtellezîne en'amte aleyhim ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.Fatiha Sûresinin Anlamı (Manası)

« Hamd, âlemlerin Rabbi, merhametli olan, merhamet eden ve Din Günü'nün sahibi olan Allah'a mahsustur. (Allahım!)
Ancak sana kulluk eder ve yalnız senden yardım dileriz. Bizi doğru yola, nimete erdirdiğin kimselerin, gazaba uğramayanların, sapmayanların yoluna eriştir. »
 

ZeRooCooL

Kıdemli Üye
31 Ocak 2012
2,628
0
Vatan sağolsun. Bir Türk tüm dünyaya bedeldir. Allah vatanımızın birliğini sağlasın.
 

del piero

Üye
4 Ağu 2012
118
0
Evden :)
yetti bu vatan!!

vatan vatan diye kaç şehit gitti yazık değilmi şehit analarına ******nu okutsun beslesin büyütsün vatan diye ölüme göndersin böle adaletin ben..
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.