Karşıdaki pcye ms-dos ile bağlan

Xellos

Yeni üye
29 Ocak 2007
3
0
ilk iş olarak ms-dos açın oraya ''telnet'' yazın sonra ''help'' yazın

Microsoft Telnet> yazan yere ''o'' yazın

( - ) yazan yerin yanına bağlanmak istediğiniz ip adresini yazın ve ... pc ye bağlanın

NOT: eğer bağlandığınız pc de kaspersky varsa direk öter ve büyük ihtimal işlem başarısız olur ...

badeboy18

Yeni üye
20 Şub 2007
49
0
evet bağlanmıyo karşıdaki büyük ihtimalle antivirüsten dolayıdır. antivirüs kullanmayan kaldımı acaba nette

camur

Yeni üye
24 Ocak 2007
1
0
telnet yazınca Microsoft Telnet ' e geciyor,sonra kucuk o harfi yaptıgınızda
( - ) <--- 'na gecer yanına ipi yazıyorsunuz ve baglantıya baslıyor
senin anlatımını anlamamıslar sanırım.
Bide karspersky olayı deil karsıda firewall varsa bağlantıyı keser,bu virus girisi deil port girisidir,firewallda uyarı verir buna

burakgroups

Yeni üye
3 Mar 2007
4
0
yaw arkadaşım sen düzgünce anlatmamışınki hemn kısadan gitmişin bu tekniği anlatmak için en az 1 sayfa yazman gerekirdi...

hasso

Yeni üye
15 Mar 2007
4
0
ya arkadasım ne bu sacmalık ya bukadar kolay olsa herkez gırerdı her yerde yok sole gırer yok bole gırer hadın beaa pc ye nasıl gırılır ogrenmek ısteyen var sa ama gercekten ısteyen varsa 1 gununu ayrısın benle msn de ıletısım kursun nasıl gırılırmıs ogreteyım alone.hasan@h......

raiden_

Katılımcı Üye
18 Şub 2007
376
0
aga ben ögrenmek istiyom vallaha canıma yetti yapmacık programlar msneme ekledim umarım iletişime geçebiliriz.sen 1 degil 1 yıl iste ben razıyım vallaha çok lazım bildiginiz gibi degil...not: eski sevgilimin sevgilimin msne şifresini kırsam yeter bakalım dürüstmü degilmiydi benleyken zoruma gidiyo offffffffff...

raiden_

Katılımcı Üye
18 Şub 2007
376
0
yok ya kimse yardım etmiyo valla tbk ederim... allah büyük..ne yalan söyliyim...

Loadi

Katılımcı Üye
22 Nis 2012
708
0
Konya
essential net tools bu programla indirp pcye kurun bağlanın en basit yöntemdir dierlernde daha kolay bence tabi karşıdaki kişinin ıp adresni bilin yeter onuda bulmak size kalıor :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.