Kasan oyunlara çözüm! / Stajyer Asistan / Turkurdu

TürK.KuRdU

Kıdemli Üye
2 Nis 2016
3,990
2
'm
Merhaba Ben Stajyer Asistan Kulübünden TurKuRdU


Sisteminiz yeterli olduğu halde hala kasan oyunlar olabilir. Bu küçük kasmalara karşı bir program öneririm. Normalde İOBİT ürünleri önerilmez fakat cidden işe yarıyor!.


LİNKLER KONUNUN EN ALTINDADIR


KURULUM:

Öncelikle inen exe dosyasını açıyoruz ve normal kurulum yeri seçimi vs adımlarla ilerliyoruz.

Zaten çok zahmet gerektirmediği için direk kurar. Kullanımı şu şekildeBu kısımda GAME BOOSTER'in kendi bulduğu oyunlar var. Eklemeden otomatik görürsünüz.


Şimdi istediğim oynadığım uygulamayı görmüyor diyeceksiniz. Güçlendir ve başlatın birazcık üstünde solda ekle+ var. Buraya basıp uygulamayı açtığınız kısayolu ekleyebilirsiniz.


Eğer sorununuz çözüldüyse ne mutlu bana.


KONU SAHİBİ: TurKuRdU
KULÜBÜ: Stajyer Asistan Kulübü

LİNK
https://www.tamindir.com/indir/MjAxNy0wOC0yNCAxOTo0Mjo0Mw==/game-booster/windows/3.4.0

DİREK GÜVENİLİR BİR SİTE OLDUĞU İÇİN VT GEREK DUYMADIM EĞER KENDİM UPLOADLASAYDIM EMİN OLUN VT EKLERDİM. EĞER ÇOK İSTİYORSANIZ BELİRTİNİZ.
 
Son düzenleme:
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.