Kaspersky Anti-Virus Personal 6.0.0.303 Final

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul
Kaspersky Anti-Virus Personal 6.0.0.303 Final


Üreticinin Açıklaması :
Kaspersky Anti-Virus Personal; kaliteli AntiVirüs programlarından biri, Windows ortamında kullanabileceğiniz bu ünlü program ile bilinen virüslerin çoğunu bulup bilgisayarınızdan temizleyebilirsiniz. Kaspersky Laboratuvarlarında geliştirilen dünyaca ünlü antivirüs programı. Virüsler için etkin çözüm. Sizin bile haberiniz olmadan her yaptığınız işi izler ve virüs arar, bulunca alarm vererek sizi uyarır ve o virüs yok oluncaya kadar yapılan işlemi yapmaya izin vermez.
Geliştirilen arama yöntemleri ve 2. nesil analiz teknoloji sayesinde bilinmeyen virüslere de etkili bir şekilde müdahele edebilirsiniz.
Sürekli güncel virüs veritabanı, kullanıcı ve kaynak dostu arayüz, koruma ve güvenlik ayarları, maksimum arama derinliği gibi özellikleriyle Kaspersky virüslerin korkulu rüyası...

https://tik.lat/MvhvB
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.