Katılımsız Programlar Bölüm Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'Black Warrior

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ocak 2013
12,135
3
E5
* Her bölümde olduğu gibi Forum Kuralları geçerlidir.

* Paylaşılan programa ait en az 1 tane resim bulundurmak zorunludur.

* Paylaşılan program hakkında tatmin edici bir açıklama bulundurulmak zorunludur.

* Konu açmadan önce kesinlikle arama sayfasını kullanmayı unutmayın.


* Bölümde polemik içerikli, bir başkasını karalayıcı, alaya alıcı, aşağılayıcı, hakaret içerikli konular yayınlamak, mesajlar belirtmek yasaktır.


* Emek harcayıp bir şeyler paylaşan kişi ve kişileri; aşağılayıp, alay etmek, dalga geçmek, küçümsemek kesinlikle yasaktır. Emeğe saygı esas olmalıdır.


* Gereksiz konu ve mesaj yazmak, veritabanı kirliliğine yol açacağından yasaktır.


* Açılan konularda, konu hakkında yorum yazmak yerine konu amacı dışında muhabbete yada tartışmaya, polemiğe yol açan mesaj yazmak yasaktır.


* Açtığınız konu, sabit konular ile uyuşuyorsa, konunuz karantina kutusuna taşınacaktır veya silinecektir.


* Ardı ardına, flood yapacak biçimde konu açmak veya yorum yazmak kesinlikle yasaktır.


* Bölüm içerisinde polemik, kavga, gürültü, hakaret, aşağılama, alay etme kesin bir dille yasaklanmıştır. Problem çıkaran kişi yada kişiler olursa gereği yapılacaktır.


* Bölüm içerisinde görülen yada görülmeyen her hangi bir problemde, aksamada, sıkıntı ve problemde üyeler yöneticiye durumu özel mesaj yolu ile bildirebilirler. Sorunun çözümünü kendileri halletmeye çalışmayacaklar.


* Yönetici tarafından belirlenen şartlarda, zamanlarda, durumlarda ihtiyaç dahilinde gerek görülürse kurallar değiştirilebilir.

* Virüstotalsiz linklerde indirilen programlarda oluşan sistem ve donanımsal arızalardan THT sorumlu değildir, ya kendiniz taratın yada indirmeyin

Kurallar açık ve nettir. Açtığınız her konuyu, yazdığınız her mesajı bu kuralları okuyarak paylaştığınızı kabul ediyoruz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.