Kavga ettiğim arkadaşım ne yapabilir?

Anonimbirix

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
781
167
Hakkımda hiç bir bildiği yok bilgilerimi sürekli yanlış verdim
Açıkçası bir YouTube linki attı görünüşünde bir sıkıntı yok beni tıkladığımda YouTubeda bir şarkıya götürdü
Ama bana bilgilerini çektim falan dedi ne olabilir?
Aramız bozuldu fazla gevezelik yaptı.

hackishack

Katılımcı Üye
20 Haz 2020
824
158
Liverpool UK
Link'i Youtube adıyla kısaltıp arka planda link kısaltma ve ip logger çalıştırıp attığı linke yönlendirme yaptıysa ip adresini alabilme şansı var. Instagram çoğu link kısaltma servisini kullandırtmıyor. Başarabildiyse tüm bu süreç saniyenin onda birinde gerçekleşir. Fark edememiş olabilirsin. Aksi takdirde arkadaşın seninle dalga geçiyor ya da kendini hacker sanıyor olabilir.

Anonimbirix

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
781
167
sana neden açsın buradaki birisi,başkasıyla aranda olan problemden dolayı.
Bilmem açar mı ki

Link'i Youtube adıyla kısaltıp arka planda link kısaltma ve ip logger çalıştırıp attığı linke yönlendirme yaptıysa ip adresini alabilme şansı var. Instagram çoğu link kısaltma servisini kullandırtmıyor. Başarabildiyse tüm bu süreç saniyenin onda birinde gerçekleşir. Fark edememiş olabilirsin. Aksi takdirde arkadaşın seninle dalga geçiyor ya da kendini hacker sanıyor olabilir.
İp adresleri her gün değişiyor diye biliyorum konum bulma işinde en fazla şehre kadar bulunuyor diye biliyorum ne yapmam lazım şu an benim

hackishack

Katılımcı Üye
20 Haz 2020
824
158
Liverpool UK
İp adresleri her gün değişiyor diye biliyorum konum bulma işinde en fazla şehre kadar bulunuyor diye biliyorum ne yapmam lazım şu an benim
Şu anki teknoloji IP adresi ile konum bulmayı olabildiğince engelliyor (Bu konuda rahat olabilirsin.) Konum olarak şehri veriyor diyemeyiz. ISS hangi şehirden IP verdiyse oradan bağlanıyor olarak gözükürsün ama bu şehir genellikle bulunduğun şehir ya da o bölgeye yakın başka bir şehir olur. Kısacası IP adresini alsa bile yaptığında işine gelecek tek şey polise gidip IP adresini vermek olur. IP adresini bilen polisten kaçılamayacağını biliyorsundur. Anlatmaya gerek yok.

Anonimbirix

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
781
167
Şu anki teknoloji IP adresi ile konum bulmayı olabildiğince engelliyor (Bu konuda rahat olabilirsin.) Konum olarak şehri veriyor diyemeyiz. ISS hangi şehirden IP verdiyse oradan bağlanıyor olarak gözükürsün ama bu şehir genellikle bulunduğun şehir ya da o bölgeye yakın başka bir şehir olur. Kısacası IP adresini alsa bile yaptığında işine gelecek tek şey polise gidip IP adresini vermek olur. IP adresini bilen polisten kaçılamayacağını biliyorsundur. Anlatmaya gerek yok.
Arkadaş ben anlatmıyor muyum? Konuştum davalık polislik bişe yok ortada hem olsa o zararlı çıkacak. İp adres alma konusunda biraz düşünceliyim çünkü forumda linkler paylaşılıyor ve onlarda yapabilir. O zaman hep tehlikedeyiz

hackishack

Katılımcı Üye
20 Haz 2020
824
158
Liverpool UK
Arkadaş ben anlatmıyor muyum? Konuştum davalık polislik bişe yok ortada hem olsa o zararlı çıkacak. İp adres alma konusunda biraz düşünceliyim çünkü forumda linkler paylaşılıyor ve onlarda yapabilir. O zaman hep tehlikedeyiz
Ben sana açıkça anlattım ama dikkatli okumadın galiba. IP adresi senin benim için o kadar da büyük bir tehdit unsuru değil. 195.214.134.138 benim IP adresim. Bak bakalım ben burada mıyım?

Le Chiffre

Katılımcı Üye
4 Ocak 2006
890
55
word.exe
Merhabalar;

YouTube üzerinden bilgi çalmayı ilk defa duyuyorum. Merak etmeyin korkmayın, sadece olmayan bir şeyle sizi korkutmaya çalışmış. Dava meselesine gelirsek eğer, tam olarak aranızda ne geçti bilmiyorum ama bir kavga yüzünden ( Eğer ciddi bir durum değilse, ölümlü kanlı bir şey yoksa ) dava konusu pek açılmaz aksine kapatılmaya çalışılır. Merak etmeyin bir şey olmaz.

Saygılarımla.

Anonimbirix

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
781
167
Merhabalar;

YouTube üzerinden bilgi çalmayı ilk defa duyuyorum. Merak etmeyin korkmayın, sadece olmayan bir şeyle sizi korkutmaya çalışmış. Dava meselesine gelirsek eğer, tam olarak aranızda ne geçti bilmiyorum ama bir kavga yüzünden ( Eğer ciddi bir durum değilse, ölümlü kanlı bir şey yoksa ) dava konusu pek açılmaz aksine kapatılmaya çalışılır. Merak etmeyin bir şey olmaz.

Saygılarımla.
Açarsa zararlı çıkacağını çok iyi biliyor. Sağ olun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.