Kendi Cenaze Namazını Kılan Şehitler

OnLy

Emektar
26 Ara 2005
836
35
Ötüken
KENDİ CENAZE NAMAZINI KILAN ŞEHİTLER
OLUR MU* OLMAZ MI ? Demeyin…….
http://turkhackteam.org/Babamım dostlarındandı. Dimdik yürüdü. Hani Allah’tan başka kimsenin önünde eğilmemiş tipler vardır ya*
öyle biriydi. Ben çok küçüktüm* evimize misafir gelirdi. “Oğul” diye seslenirdi hep. Bağdaş kurmaz* diz çöker öyle
otururdu. Gaz lambası ışığında daha bir heybetli görünürdü gözüme. Hep bitip tükenmek bilmeyen harp hatıraları anlatırdı.
Çanakkale* Gazze* Kafkas cephelerini dolaşmış; Sakarya* Dumlupınar’da savaşmış. Ancak İzmir’in kurtuluşundan sonra
köyüne dönebilmişti. Anlattıklarında hep acı* kan* cefa vardı. Kolay mı kazanılmıştı bu vatan? Ölüm neydi ki?
Şerbet içmek kadar kolaydı. “Biz kendi cenaze namazımızı kendimiz kıldık Çanakkale’de !” derdi sık sık.
Olur muydu??
Kirte muharebeleri sırasında bölükler arka siperlerde hücum sıralarını beklemektedirler. Ön siperlerdekiler ileri fırlamış
boğuşuyorlar. Yüzbaşı hucum için emir bekliyor. Bütün asker süngü takmış siperden fırlamak için hazır. Sinirler gergin ! …
Bütün dudaklar kıpır kıpır dualar okuyor* kelime-i şehadet getiriyor. Süre uzuyor. Yüzbaşı erlere sesleniyor…
“Yavrularım… Aslanlarım… Biraz sonra Cenab-ı Rabb’ül Alem’in huzuruna varacağız. Abdestsiz gitmeyelim… Haydi !
Tüfeklerimizin kabzalarına ellerimizi sürüp* hep beraber teyemmüm edelim…”
Teyemmüm edilir… Bekleme devam etmektedir. Biraz sonra Yüzbaşı;
” Çocuklarım… Sanıyorum biraz daha bekleyeceğiz… Önümüzde biraz daha zaman var. İleride arkadaşlarımız şehit oluyor.
Hem onlar için* hem de vakit varken* kendi cenaze namazımızı kendimiz kılalım…”
” Kabe Karşımızda… “
Arkadan Of’lu Ali çavuş bağırır. ” ER KİŞİ NİYETİNE… ”
O gün yapılan hücumda* kendi cenaze namazını kılan pek az kişi sağ kalabilmişti.
Onlar Allah’a verdiği sözü tuttular….

kara_mustafa

Yeni üye
16 Eyl 2006
2
0
iştee bu vatanı böyle kazandık böyle bırakmadık Allah keşke bizede nasip etseydi böyle günleri ruhları şad olsun hepsine sonsuz selam ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ CcC

korsan_alfonzo

Katılımcı Üye
11 Ağu 2007
521
1
baba benimde şurda askere 5 senem kaldı bende gideyim şehit oolucam ben sehiy olmaya gidicem bunu hep sölüyom bana kızıyolar ne güzel işte sehit olmak

tikki_hacker

Yeni üye
18 Eki 2007
28
0
Bursa
Çok GÜzel OlmuŞ Hatta O Kadar GÜzel OlmuŞkİ Duygularimi Sİzlere Yansitamiyorum ArkadaŞlar :( Ne Mutlu TÜrkÜm Dİyene...

MysTicKs

Adanmış Üye
18 Tem 2007
7,063
29
vallahı ınsanın olesı gelıyo bu vatan ugruna cekılenlere bek yha ne gusel herkes olebılıyo bızse evımızde yatıyoz

farabiiii

Yeni üye
27 Eki 2007
12
0
Eyy bu topraklar için toprağa düşmüş asker!! Sana selam olsun. Sonsuz mertebeye ulaşmak ne kutsaldır Yarabbi..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.