Kendimi Nasıl Geliştirebilirm?

'Bertuğ

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,866
608
Merhabalar ,
Doğrusu cevap verilmiş benim sana diyeceklerim araştırma yap ; örneğin internetten bulduğun videoları izle hiçbirşey öğrenmesen bile bir şeyin kısa yolunu bulursun veya daha çok aklında kalıcı olur .

sfarows

Üye
15 Tem 2021
114
29
Merhaba sayın THT üyesi , bu konuyla alakadar belirte bileceğim şeyler bunlardır :
Hata yap -evet hata yaparak ancak bu işleri öğrene bilirsin , farketmez hangi seviyyedesin
Asla zaman savaşı yapma - evet , asla başkası bu zamanda bitirdi bende bu saatde bitirim diye kendine engel koyma , işini zorlaştırma
Programlama öğren , alanln hangisiyle alakalı onunle ilgili araştırma yap , sakın araştırmayı sonlandırma
CTFler çöz , hackingde gelişmek için öncelerde bir insana zarar veriliyordu , devlet siteleri heckleniyordu , önemli bilgiler heckleniyordu sunuculara zarar değiyordu hepsi gelişmek içindi , ama şimdi CTF makinalar sunuluyor ve bunların hiçbirine gerek yok , iyi forumlar başarılar !

symrx

Üye
11 Tem 2021
71
13
21
Merhaba hack işlemlerini telefondan gerceklestiriyorum kendimi nasıl geliştirebilirim
Merhaba değerli üye, kendini geliştirmek istiyorsan tek yapman gereken bilgiye aç olmak meraklı olmak, sıkılmamak sabırlı olmak korkmamak bunu yaparsam bir şey olurmu gibi asla düşünme. önüne çıkan her şeyi oku izle, hatta gerekirse udmyde ücretsiz kurslar oluyor yada indirimli kurslar oluyor onları izleyebilirsin çok ünlü kişilerin hack üzerine yazılmış kitapları var onları alıp kendini geliştirebilirsin yani herşey sende bitiyor kendini ancak sen geliştirebilirsin.

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yrd.
5 May 2020
2,345
1,368
K E R K Ü K
Merhaba,

telefonuna root atıp termux yükle, kalide çalışan bazı toollar çalışacaktır.
kendini geliştirmek için udemyde kurs satın alabilir veya youtubede ücretsiz videolar izleyebilirsin.

JİTEM

Senior Hunter
31 May 2020
1,595
406
KATO DAĞI
Merhaba değerli üye sizin yerinizde olsam bi işe girer 2-3 ay bi pc toplar az da olsa çokta olsa bişey ayarlar hemen ardından yazılım öğrenmeye başlardım sonrasında foruma gelip tüm bölümlerdeki önerilen kısımlarında bulunan konuları okurdum sonrasında ilgimi çeken şeyler için yogunlugumu artırırdım mesela pentesting yada sosyal medya uzmanlığı gibi bi alan seçer yada 2-3 alan seçer ögrenerek devam ederdim biliyorsunuzki yazılım ve siber güvenligin sonu ardı gelmeyen uçsuz bucaksız bi okyanus gibi düşünürüz herzaman gelişmeye ve gelişitirlmeye herzaman müsaittir bundan dolayı ögrenmeyi asla bırakmayarak hergün kendinize yeni şeyler katarak ilerlemeye devam edebilirsiniz. he şunuda diyim eğerki telefondan devam etmek isterseniz termux üzerindende çok fazla şey yapılabilir ama yukarıda anlattıklarımı yapmanızdada fayda olacaktır emin olun iyi forumlar dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.