kesilirken ALLAH dien horoz!!

lord_magic

Katılımcı Üye
13 Şub 2006
607
6
c:\Trojan.ex
Kırgızistan'da kesilmeye hazırlanırken "Allah" diye ötmeye başladığı iddia edilen horoz hem kendi hayatını kurtardı hem de binlerce insanın* yaşadığı köye akın etmesine neden oldu...

Kırgızistan'da kesilmeye hazırlanırken "Allah" diye ötmeye başladığı iddia edilen horoz hem kendi hayatını kurtardı hem de binlerce insanın* yaşadığı köye akın etmesine neden oldu. Ülkenin orta kesimlerindeki Oş kasabası* "Bu Allah'ın bir mucizesi" diyen insanlarla dolup taştı.

Ülkede günün konusu olan horozun sahibi İbrahim İsmatullayev* "Çocuklara ve bana saldırıyor diye kesecektim az daha" derken hâlâ olayın şaşkınlığını yaşıyor. O "an"ı anlatırken sesi titriyor; "Elime bıçağı aldım. Tam kesecekken birinin Allah Allah' dediğini duydum. Etrafıma bakındım kimse yoktu. O sırada annem gelince olayı anlattım. Bunun üzerine annem elimden bıçağı kaptı. 'Ses ondan geliyor. Bırak yaşasın. Bu Allah'ın bir lütfü' dedi. Ben de kıyamadım zaten."


Dinlemek için aşağıdaki linke tıklayınız

http://image.haber7.com/download/Allahdiyenhoroz.mp3
 

THT SON MESAJLAR

Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.