| • | Keskin Nişancı Tavsiyeleri | • |

Rival

Kadim Üye
28 Eki 2013
7,262
0
| • | Keskin Nişancı Tavsiyeleri | • |
33f79.jpg


Point Blank'te en çok tercih edilen silah türlerinden biri de Keskin Nişancı Tüfekleridir. Şimdi bu tüfekleri inceleyip size bir kaç tüyo vereceğim.

Şimdi iyi keskinler nereden gelir, nasıl alırsınız vb. her şeyi bu konuda alacağım.

Öncelikle oyuna başladığınızda 100 adet SSG-69 alırsınız, bu keskin nişancı tüfeği en çok kullanılan keskindir. Bunun nedeni, puan ürünü olması ve herkeste başlangıçta olması.

Rütbe ödüllerinde ise değişik keskinler verilir, örneğin Er rütbesine terfi ettikten sonra size L115A1 D. 3 günlük versiyonundan gelir. Binbaşı 4. kademeye ise Rangemaster. 338 verir. Fakat uzun süreli bir kullanım istiyorsanız iki yolunuz var;

1) NG Çekmek:
NG çekerseniz, dükkanda bulunan L115A1 D, Cheytac M200 keskinlerinden birini alabilirsiniz, diğerlerinde iş yok. Merak etmeyin, dükkandaki en iyi keskinler bunlardır. Fakat Cheytac M200 tek attığı için daha çok tercih edilir, orası ayrı.

2) Ünvan Yolunu Kullanmak:
Profilinizdeki ünvanları açarak Dragunov G. ve L115A1 gibi keskinleri de açabilirsiniz. Ünvan ile alabileceğiniz en iyi keskin L115A1'dir.

3) Süper Kasa Açmak:
Oyundaki en iyi keskin Barret M82A1'dir. Çok nadir olarak süper kasadan çıkar ve 1 günü bile çıksa sevinebilirsiniz. Barret M82A1 her türlü karaktere tek atar. PSG-1 silahı gibi seri atışı 39 olduğu için dürbünü kapamaya gerek kalmaz ve serice adam alabilirsiniz. Yaklaşık 40 mermisi olduğundan mermi sorunu da yaşatmaz, kısacası bu silahın özellikleri aşırı derecede fazla olduğu için Süper Kasa'dan çıkacak en son şey diyebiliriz.


~) Keskin Nişancı Tüfeklerinde Hangi Ünvanlar Takılmalı? :

Şüphesiz çoğunuz biliyorsunuzdur, Cheytac M200 bile tek atmıyor artık, bu yüzden L11 için seçimimiz iyi olmalı. Öncelikle L11 kullanıyorsanız bir kere en az Binbaşı olmalı ve komutan ünvanının altındaki bere veren ünvanın (Suikastçi) açık olması gerekir. Şimdi bu ünvan bize çok şey kazandıracak, Uzun Menzil Hasarı +4 gibi bir özellik ile silahınızın gücünü artırabilirsiniz. Verdiği bereyi kullanırsanız daha çabuk şarjör değiştirirsiniz.

Şimdi 2. ünvana bakalım, keskinde İlk Atış her zaman öndedir, bu yüzden İlk Atış Hedef Doğruluğu ünvanını 2. seçimimiz olarak kabul ediyoruz.

3. ünvan ise bıçak ünvanlarından Hareket Hızı ünvanıdır. Fakat - etkisi olmayan +2 hareket hızı ünvanını takınız, diğerleri ile karıştırmayınız.

NOT; 3. ünvan olarak hareket hızı yerine Özel Birlik Mensubu (ilk 4 ünvanın 4.sü) kullanabilirsiniz. Hareket Kabiliyeti ve Düşüş Becerisi de oldukça gereklidir.

Son olarak tek atma konusuna fazla takmayın, attıysa attı; atmadıysa da tekrar sıkın ölmezsiniz. :hehe:

Ve bu arada silah seçimi olarak Cheytac M200, Zırh Delici Mermi ve Ünvanları kullanırsanız tek atmayacağınız adam kalmaz. Ünvan seçiminin aynısını yapın, Uzaylı Maskesi alın. Zırh Delici Mermi alın ve bakın görün 126 canlı karaktere tek atıyor mu, atmıyor mu? :eek:ke:

NOT2; Alıntı
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.