>> Kevin Mitnick Aldatma Sanatı Pdf İNDİR LİNK

reisbaskanadam

Yeni üye
23 Mar 2019
30
0
Moderatör tarafında düzenlendi:

G3nius

Yeni üye
29 Nis 2019
33
0
Merhaha dostlar artık forumda pdf paylaşmaya başlama kararı verdim. Her hackerin okuması gereken bir kitap aldatma sanatı pdf

link:
https://turbo.to/52cy67m71vd2.html

SOSYAL MÜHENDİSLİK VE HACKİNG KİTABI
NOT YAKINDA 1000 KİTAPLIK ARŞİVİ YÜKLEYECEĞİM.

Konum siliniyordu vt olmadığından
buyrun vt :https://www.virustotal.com/gui/file...b12edbdb9680398583e4642672cc27608b6/detection

59/0 virüs yok
Başka bir servise yükler misiniz?

wh0ismrrobot

Uzman üye
1 Ocak 2019
1,332
3
İstanbul
Kevin Mitnick'in Kitapları Cidden Çok Güzeldir.
Şuan Kablolardaki Hayalet Kitabını Okuyorum.
Zamanım Olunca Aldatma Sanatı Kitabınıda Okuyacağım.
Özellikle Sosyal Mühendislik Konusunda Kendini Geliştirmek İsteyen Arkadaşlar Kaçırmasın.

Cheat Console

Katılımcı Üye
1 Tem 2018
983
1
mesaj yazmyn
Eskiden ne güzel hackerler varmıs
Acaba bu insanlar teknolijisiz nasıl hacklemişler

Adamların elinde pc bile yok düdükle telefon hackleyen
Hacker bile var gevrek yiyeceginin içine düdük koyuyor

Ve bunu gevrek kutusundan alıyor millet düdüğü çalıyor ve bu sayede adam bedava görüşme yapıyor zeki insanlarmış nihayetinde bana göre hackerlık bu

Son düzenleme:

Kintsugi

Yeni üye
12 Mar 2019
11
0
Arkadaşlar böyle pdf'leri yandex'e atsana daha makbule geçer. Eğer yükleyebilirsen sevinirim.

w0s3ra

Yeni üye
17 Nis 2012
32
1
Usta ben şu kitabı ariyorum nasil bulabilirim??

sosyal mühendislik - insan kandırma sanatı

justnoob.

Yeni üye
10 Ağu 2022
1
0
Usta ben şu kitabı ariyorum nasil bulabilirim??

sosyal mühendislik - insan kandırma sanatı
İngilizce baskısını bulabildim sadece. KitapBar tekrar çöktü eğer açılırsa belki orada yayınlamıştır veya telegram gruplarında satın alan birisi varsa orada yayınlamıştır. Onun dışında Z-Library'den takip yapılabilir. Sızdırılırsa orada yayınlanıyor hızlıca. Social Engineering The Art of Human Hacking (Christopher Hadnagy) (z-lib.org).pdf

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.