KeyLogger Nedir l Nasıl Kullanılır

mrtylmZz

Yeni üye
18 May 2013
1
0
Ya arkadaşlarr 2 gündür girmediğim site indirmediğim keylogger programı kalmadı ama ya kurulumda hata veriyo yada kurulumdan sonra çalışmıyo bi türlü yapamadım bana güzel sağlam bi keylogger önerip link verebilcek olan var mı ?

farukagaaga

Yeni üye
23 Nis 2012
3
0
ben bişi soracam windows bunu açamıyor listeden uygun programı seçmek için tıklayın diyor hangi keylogeri indirsem öyle diyor yardım edebilirmisiniz lütfen ne yapmam gerrekir

amed diyae

Yeni üye
4 Haz 2013
4
0
ya kusura bakmayın ben servis oluşturuyorum linkke dünüştüremiyorum saçma sapan şeylercıkıyo yardımcı olsanız

efecan542

Yeni üye
13 Nis 2014
1
0
Konya
Bende Yeni Başladım Ama Herşeyi Anladım İş Kafada !

birde (Örneğin Eros'un Crypter'ı var.Buradan ulaşabilirsiniz.)Bölümündeki (http://www.turkhackteam.net/undetec...iruslerden-kacirmaniz-icin-_eros_-upload.html) Bu Kısıma Ulaşamıyorum Sorun:Ahanada Bu {efecan542, Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolü olabilir:

Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.
Çıkış yap Anasayfa}

KZAeir

Yeni üye
27 Şub 2016
38
0
Bu karsidakinin hangi tuslara bastigini goruyor ve size geri donuyor.Dogrumu Anladim

Karakule52

Yeni üye
24 Ağu 2017
15
0
Ordu
Selam arkadaslar bana da yardimci olurmusunuz benim bir arkadasimin facesinin sifresini ogrenmem lazim dediginiz keylogger banada lazim face msngerdan gorusme yapiyor arkadasimin sevgilisine asiliyor herhalde bunu ogrenmek istiyoruz delikanliliga sigmayacak birsey yapiyor

fatihqibrit

Yeni üye
24 Ara 2015
2
0
kocaeli
bende yeni başladım baya araştırdım fakat işe yarar bulamadım bitek şu konudaki ardamax keylogger ile sonuç aldım bu keylogger için bence en güzel konu sizinde işinize yarayacaktır;

http://www.turkhackteam.net/trojan-...7-full-serial-key-video-anlatim-choqfena.html

budur gayet güzel ve kullanışlı bir keylogger oradaki anlatımda bikaç eksiklik var o yüzden videolu anlatımıda burdan izleyin

http://www.turkhackteam.net/msn-icq-mirc/634545-keylogger-ardamax-video-anlatim-iceri.html

ve aynen uygulayın ben denedim ekran görüntüsü webcam görüntüsü vs geliyor fakat tek sorun şifreler gelmiyor

Aşağıdaki sebeplerden biri bu soruna neden oluyor olabilir.

ben linke tıkladığımda bu çıkıyor :
Konu veya mesaj forum kurallarına aykırı olduğundan çöp'e taşınmış olabilir.
Mesaj yazmak istediyseniz üyeliğiniz yasaklanmış olabilir veya üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.