Kingston'dan 1.2 GHz'lik süper bellekler

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul
En iyi bellek üreticisi Kingston 1.150 GHz ve 1.200 GHz hızındaki DDR2 HyperX bellek modellerini pazara sundu. Kingston, tüm dünyadaki oyun ve bilgisayar tutkunları için %100 üretim testinden geçmiş PC9600 HyperX modülleri pazara sunan ve halen yüksek frekanslı PC9200 modülleri pazarda satışta bulunan
ilk marka oldu. Kingston Kıdemli Teknoloji Müdürü Mark Tekunoff, "HyperX modüller bir yüksek seviye oyun anakartı, AMD CPU, doğru güç kaynağı, doğru soğutma ve overclock ile birleştiğinde işte o zaman iyi oyun ve sistem performansları yakalanabilir" dedi.

kingston_hyper.jpg

"Erişilebilen en yüksek performansa ulaşmak hem oyun tutkunları hem de AMD için temel hedeftir" diyen AMD Chipset Pazarlama Müdürü Reuven Soraya, AMD işlemciler ve chipsetler ile birleşen yüksek frekanslı
Kingston HyperX DDR2 9600 (1.200 GHz) ve 9200 (1.150 GHz) bellek modüllerinin oyun dünyasını yeni bir performans seviyesine taşıdığını sözlerine ekledi.

Kingston'un yeni HyperX modülleri için yapılan testlerin, Radeon nForce 600 ve i965 chipsetleri içeren ASUS anakartları üzerinde yapıldığını söyleyen ASUS Computer International Pazarlama Başkan Yardımcısı Raymond Chen ise, konuyla ilgili olarak "Bu modüller yüksek performanslı ASUS anakartları ile birleştirildiğinde kesinlikle PC tutkunlarına en üst frekansda oyun belleği sunuyor" dedi.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.