Kırmadıqı Şifre Yok Password Recovery Kit Enterprise 7.0 FinaL (şifre kırıcı)

by-RiChEs

Kıdemli Üye
3 Eki 2007
2,667
53
Vatan
s.a arkadaslar bu program aşağda belirtilmiş olan dosyanın şifrelerini buluyor bu iş için deneme yanılma yolunu kullanıor biras uzun sürebilir ama denemeğe değer bence hadi kolay gelsin...

aio.jpg

Office
Excel
Word
Windows XP/2000/NT
QuickBooks
Access
Outlook
Outlook Express
Exchange
WinZip PKZip ZIP
WinRAR RAR
OneNote
PowerPoint
VBA Visual Basic modules
Internet Explorer
EFS - Encrypted File System
FileMaker
Acrobat
Quicken
Lotus 1-2-3
Lotus Notes
Lotus Organizer
Lotus WordPro
Quattro Pro
Backup
Project
MYOB
Peachtree
Paradox
ACT!
Mail
Schedule+
Money
WordPerfect
Bunların Şifresini Kırıyor
https://tik.lat/qX1Mx

Serial:BGDM2-VR43Y-BUZWB-AGFBQ-NCKAR

Son düzenleme:

by-RiChEs

Kıdemli Üye
3 Eki 2007
2,667
53
Vatan
dostum ben nod32 nin güncellenmiş sürümüyle tarattım bişe bulmadı ama bu tür programlara çoğu antivirüs virüs uyarısı verir ama bi zararı yoktur...

7h3_M47k4p

Katılımcı Üye
26 Ara 2007
818
11
38
Almatı / KAZAKHSTAN
ANTIVIR DEN ANTI VIRE farklılıklar gostere bılır valla arkadasm bence sende avast kullan :)
win32 spyware trojan yakaldaı yuklemeyı ıptal ettim bence sizde kaldırın pc nizden
hani programın calısma mantıgında olsa kalsın derım de calısma mantıgındada troyla alakalı bısey yok ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.