kıyamate kadar havada kalacak olan kaya

bonusonur

Üye
4 Kas 2006
116
0
tas17qz.jpg

Peygamber Efendiğimiz (S.A.V.) Gök Yüzüne Yükselirken Miraç Gecesi o Taş Üzerinden
Gök Yüzüne Çıkıyormuş. o Taş'dan Yardım Almış İnerken Taşa Dur Demiş Taş O Şekilde
Durmuş ve Kıyamete Kadar O Şekilde Kalacakmış.

Alıntıdır

chile_cash

Üye
25 Eki 2006
178
1
ordu
işte peygamberimizin (s.a.v.) bir mucizesi daha çok ilginç

__________®
beLLoe®__________

allah razı olsun sana katılıyorum

ismail87

Yeni üye
1 Eki 2006
18
0
fotomontaj çünkü böle bişi olsa bu 100de yüz duyulurda tamam peygamber efendimizden asla şüphe etmem ama bu bence yalan çünkü bu taş böle kalsa bunu gören hristiyanlar kesin müslüman olurlardı...bence böle

bonusonur

Üye
4 Kas 2006
116
0
fotomontaj çünkü böle bişi olsa bu 100de yüz duyulurda tamam peygamber efendimizden asla şüphe etmem ama bu bence yalan çünkü bu taş böle kalsa bunu gören hristiyanlar kesin müslüman olurlardı...bence böle

zaten bu taşın varlığı biliniyor kardeşim. hem hristiyanlarda ALLAHa inanıyor. onlar peygamberimize (s.a.v) e inanmıyorlar. hem senin dediğin gibi olsa peygamberimiz (s.a.v) in birçok mucizesi var. mesela ayı ikiye bölmüş yinede sen büyücüsün demişler. inanacak olan her türlü inanır. bu kayayı görüyoruz havada duruyor şaşırıyoruz. ya dünya ? yıldızlar gezegenler?

ismail87

Yeni üye
1 Eki 2006
18
0
Ben Peygamber Efendimizin Mucizelerine Inanmiyorum Demiyorum şükür Herşeyine Inaniyorum Ama Ben Böle Bişi Daha Once Duymadim Bana Hangi ülkede Ve şehrinde Oldugunu Söle Inanayim

4 Kas 2006
92
0
arkadaşlar peygamber efendimiz (s.a.v) nin böyle bi mucizesi elbette var ama bu taş değil. yanlış anlamayın. çünkü o taş kudüste hani kubbesi altın olan bi cami vardı. işte o caminin içinde. bi programda izlemizdim eminim.beyaz bi taş. hatta söylemlere göre o taşın altında 70 kişi namaz kılabiliyo. bu arada öyle her denilene inanmayın. peygamber efendimiz bi kere yere inerken değil çıkarken taşa dur demiştir ve taşda Allahın izniyle durmuştur. öyle her denilene inanmayın. bu konuyu açan arkadaşıda kınıyorum bu arada. Bu yazıyı bu konuya bir nokta koymak için yazdım. şimdiden teşekkürler.

bonusonur

Üye
4 Kas 2006
116
0
arkadaşlar peygamber efendimiz (s.a.v) nin böyle bi mucizesi elbette var ama bu taş değil. yanlış anlamayın. çünkü o taş kudüste hani kubbesi altın olan bi cami vardı. işte o caminin içinde. bi programda izlemizdim eminim.beyaz bi taş. hatta söylemlere göre o taşın altında 70 kişi namaz kılabiliyo. bu arada öyle her denilene inanmayın. peygamber efendimiz bi kere yere inerken değil çıkarken taşa dur demiştir ve taşda Allahın izniyle durmuştur. öyle her denilene inanmayın. bu konuyu açan arkadaşıda kınıyorum bu arada. Bu yazıyı bu konuya bir nokta koymak için yazdım. şimdiden teşekkürler.

sen beni niye kınıyorsun arkadaşım. paylaşım yapıyoruz burda. herkez araştırsın. ben araştırdım bunu buldum. sende araştır getir karşıma bi belge sun. tv de gördüm diyorsun. iyi bende tv de izledim bu taş amerikada hadi bakalım. ne olacak şimdi. tamam belki senin dediğin doğrudur belki ben yanlış bi paylaşım yaptım. ayrıca taşa çıkarken niye dur desin.:) inerken dur demiş. ve o taşın altını insanlar görüp korkmasın diye doldurmuşlar ve az bi mesafe bırakmışlar. çünkü o taşı öyle havada gören hamile kadınlar çocuklarını düşürüyormuş kalbi olanlar kriz geçiriyormuş vs.. yine en doğrusunu ALLAH bilir. bu konuyu ben açtım son noktayı sen değil ben koyarım. artisliğin lüzumu yok. cevap yazmayı öğren ilk önce

Son düzenleme:
4 Kas 2006
92
0
İşte gerçek nokta bu...(kanıtlı)

Arkadaşım.Kusura bakma formu çok takip etmediğim için son yazdığın yazıyı yeni gördüm.Belki üzerinden çok zaman geçti ama bu konuya son noktayı ben koymak mecburiyetindeyim.Çünkü milletimize yanlış bilgi vermeyi kimse istemez. hele hele senin böyle bi hataya düşmen hakikaten kınanmayacak gibi değil.Şunuda bu arada belirteyim ben kesinlikle artislik filan yapmam.Ama niyetin başka ise bilmem tabi. O zaman ona göre davranırız.

Neyse lafı fazla uzatmadan sana asıl yani gerçek taşı göstericem. yanlız fazla resim bulamadım bu taşla ilgili ama var yinede.Tabi resimle de yetinmeyerek bir de kaynağı belli bir sitede yazan yazıyıda sunuyorum sana.Neyse..! İşte belge istiyodun belge sana...

Kudüsteki cami(taş bu caminin içinde): https://tik.lat/cVukw

Taşın resmi(muallak taşı): https://tik.lat/8rMld

Taşın resmi2(muallak taşı): https://tik.lat/VeqrK

İşte sana yazı:

Hacer-i Muallak
Kubbet-üs Sahra’nın içinde "Asılı Duran Taş" anlamına gelen Hacer-i Muallak taşı bulunmaktadır.
Hz. Peygamber (sav)’in Miraç’a çıktığı kabul edilen kaya işte burasıdır.
Bu kayanın en geniş yeri 18 metre* en dar yeri ise 13.5 metredir.
Bu kayanın içine on bir basamak merdivenle inilebilmektedir.
Kayanın iç kısmı yaklaşık 1.5 metre yüksekliğinde ve 4.5 metre x 4.5 metre boyutlarında boş bir mekandır.
İçeriden tavana bakıldığında havada asılı izlenimi verir* bundan dolayı Hacer-i Muallak olarak anılmaktadır.

Yazının kaynağı: https://tik.lat/CvsBC =

Heralde bu kadar belge yeterli.

Eğer sen son noktayı koymayı becerebilseydin benim uğraşmama gerek kalmayacaktı...! Neyse önemli değil halkımız öğrensin...

bonusonur

Üye
4 Kas 2006
116
0
Arkadaşım.Kusura bakma formu çok takip etmediğim için son yazdığın yazıyı yeni gördüm.Belki üzerinden çok zaman geçti ama bu konuya son noktayı ben koymak mecburiyetindeyim.Çünkü milletimize yanlış bilgi vermeyi kimse istemez. hele hele senin böyle bi hataya düşmen hakikaten kınanmayacak gibi değil.Şunuda bu arada belirteyim ben kesinlikle artislik filan yapmam.Ama niyetin başka ise bilmem tabi. O zaman ona göre davranırız.

Neyse lafı fazla uzatmadan sana asıl yani gerçek taşı göstericem. yanlız fazla resim bulamadım bu taşla ilgili ama var yinede.Tabi resimle de yetinmeyerek bir de kaynağı belli bir sitede yazan yazıyıda sunuyorum sana.Neyse..! İşte belge istiyodun belge sana...

Kudüsteki cami(taş bu caminin içinde): https://tik.lat/T8vkM

Taşın resmi(muallak taşı): https://tik.lat/bbPIp

Taşın resmi2(muallak taşı): https://tik.lat/rASVc

İşte sana yazı:

Hacer-i Muallak
Kubbet-üs Sahra’nın içinde "Asılı Duran Taş" anlamına gelen Hacer-i Muallak taşı bulunmaktadır.
Hz. Peygamber (sav)’in Miraç’a çıktığı kabul edilen kaya işte burasıdır.
Bu kayanın en geniş yeri 18 metre* en dar yeri ise 13.5 metredir.
Bu kayanın içine on bir basamak merdivenle inilebilmektedir.
Kayanın iç kısmı yaklaşık 1.5 metre yüksekliğinde ve 4.5 metre x 4.5 metre boyutlarında boş bir mekandır.
İçeriden tavana bakıldığında havada asılı izlenimi verir* bundan dolayı Hacer-i Muallak olarak anılmaktadır.

Yazının kaynağı: https://tik.lat/bbEEK =

Heralde bu kadar belge yeterli.

Eğer sen son noktayı koymayı becerebilseydin benim uğraşmama gerek kalmayacaktı...! Neyse önemli değil halkımız öğrensin...

sende bunları bulmuşun bende onları buldum. taktın sende son noktaya. ben nokta koymak için konu açmıyorum. kimse açmıyor. sen öyle son noktayı koymak için falan diyince bende son noktayı ben koyarım dedim. neyse belki senin dediğin doğrudur belki benim dediğim doğrudur. daha öncede dediğim gibi en doğrusunu ALLAH bilir. burda paylaşım yapıyoruz. herkez bildiğini söylüyor bildiğini yazıyor. araştırıyor bişiler oluyor. sadece sen ben değil. herkez araştırır ve gerçeği bulur. sende o resimleri internetten buldun bende internetten buldum. asıl senin yazdığın veya benim yazdığım değil bu resimleri internete verenler doğru veya yanlıştır. biz sadece burda paylaşırız olay budur. inanan inanır inanmayan inanmaz. ama bulduğun resimler için tşk.

TuT@NK@M0N

Uzman üye
3 Tem 2006
1,288
5
arkadaşlar allahın izniyle peygamberimiz (s.a.v) çoook mübarek birisi evet hristiyanlarda allaha inanıyorlar ama bir çook ayeti inkar ediyorlar. kısaca allaha inanmak tabii ayrı bir durum ama ayetler peygamberlerede inanmak zorumluluktur islam dini bunu emrediyor son kitap son peygamber bunlar önemli konular. bence olkumakta yarar var araştıralım bu fotoğraf hakkında yorum yapmak istemiyorum araştıracam.

4 Kas 2006
92
0
tamam arkadeaşım ben zaten ikili mücadeleye girmek için yapmadeım bunları. sadece kanıt istemiştin ona karşılık cevap verdim. biraz geç oldu ama neyse. yoksa bende bilgileri araştırırken senin buldukların direk karşıma çıktı. yazık hemde çok yazık. Delinin biri kuyuya taş atıyo 40 kişi çıkartamıyo işte. neyse bu konuda burda kapandı. her yerde yanlış bildeiriliyo bari burada insanlar doğruyu görsünlere...! şimdiden tşk

bonusonur

Üye
4 Kas 2006
116
0
tamam arkadeaşım ben zaten ikili mücadeleye girmek için yapmadeım bunları. sadece kanıt istemiştin ona karşılık cevap verdim. biraz geç oldu ama neyse. yoksa bende bilgileri araştırırken senin buldukların direk karşıma çıktı. yazık hemde çok yazık. Delinin biri kuyuya taş atıyo 40 kişi çıkartamıyo işte. neyse bu konuda burda kapandı. her yerde yanlış bildeiriliyo bari burada insanlar doğruyu görsünlere...! şimdiden tşk

doğru konuş ne o öyle deli meli. biraz haddini bil. yorum yazmayı öğren sen ilk önce. bende farklı bişi söylemiyorum zaten. herkez burda bilgisini paylaşıyor. senin bildiğinde duyduğunda bu sende böyle bi paylaşım yapıyorsun. herkezin kendi aklı fikri var araştırsınlar bulsunlar görsünler. hala diyorsun bu konu burda kapandı töbe yarabbi ya.

4 Kas 2006
92
0
ya arkadaşım o söz sana değil üstüne ne alınıyosun. ben dedim ikili mücadeleye girmek istemiyorum diye. o söz lafın gelişi zaten. yani dikkat edersen o söz bu görüntüleri ilk internete yanlış verenlere. yoksa seninle tartışacak zamanım yok. foruma bile 2 haftada bir giriyorum o kadar. senin bu konuyu açtığında sadece yanlışı gördüm onu düeltmek için 2 kelime yazdık işte. herkesin aklı fikri var ama bilmeyende var bunları. Araştırmayı sevmeyen insanlarda var. neyse...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.