Klansavaşları Oynayanlar Baksın!

fenomenm

Yeni üye
10 Ağu 2007
2
0
slm arkadaşlar bende w2 deyim nickim fenomenm puanımda 34.893..
oyundan msj çakın tanısalm;)

scorpion6848

Yeni üye
10 Ağu 2007
1
0
arkadaşlar W3 te oynayan varmı acaba ben W1 - W3 - W11 de oynuyorum W3 te puanım 80000 özelden mesaj atın tanışalım:D
oyuncu ismim scorpion6848

yanakandoz

Yeni üye
6 Ağu 2007
20
0
İstanbul
arkadaşlar bilen var mı nasıl bunların şifreleri değiştiriliyor. ben şifremi de unuttum msn im de 1 aydır acılmadıı için gitti bir arkadaşım bakabiliyor ama onunla gorusemıyorum ki şifremi oğreneyim. yardım edin arkadaşlar...

Son düzenleme:

theomer

Yeni üye
4 Tem 2007
13
1
bende bu oynu oynuyodun ve şuan hayla oynuyorum ama 4000 puan değerindeki köyümü aldı şerefsizler :D:D

yanakandoz

Yeni üye
6 Ağu 2007
20
0
İstanbul
arkadaşlar ben W4 den morfeus5555 46 köyüm var. bi adama 9000 baltacı 2400 hafif atlı 200 şahmerdanla saldırdım ve hepsi telef oldu ama adamınkiler de telef oldu.. şu an bir savunma köyümde 19000 kılıç ustası var.

theomer

Yeni üye
4 Tem 2007
13
1
slm

kardeşim benim köyümün adı çaydanlıkkkk yeniyim daha önceden köyümü aldılar 4000 puanım vardııııı ama gitti :woott:diablo

xerox21

Katılımcı Üye
7 Ağu 2007
418
1
nasıl oynanıyor bu oyun anlamadım hiç bişi(-249|1) buda benim kordinat heralde:D

yussuf

Üye
2 Eyl 2006
78
0
ben w8 deyim oyuna yeni başladım daha önce ogame falan oynamıştım ama bu ondan daha zevkli gibi gözüküyo nick im turanyusuf ben diyorum ki belki tht olarak bi klan kurabilriz

byhyt

Yeni üye
25 Ağu 2007
2
0
kardes 9 ay öce oynuyordum 12.000 puanda ban yedim daha sonra bu oyunun ingiliz versiyonu olma tribalwars oynamaya başladım orda bi türk ittifakı kurduk ilk 20 arasındaydık 50.000 puadayken ittifakımız dagıldı ve bıraktım oyunu

blue__shift

Yeni üye
13 Ağu 2007
13
0
bana bi üyeliğinizi verirmisiniz kardeşler oyunu hiç oynamadım ama sizin üyeliğinizden girip bi öğreniyim eğer oyunda soymak felan varsa valla billaha soymam eğer verirseniz şu hotmail adresine mail atın [email protected]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.