Klasör Kilitleme Programı türkçe

GÖKBERX

Uzman üye
4 Ara 2006
1,195
40
screenhunter001ub9.jpg


Arkadaşlar sizler için yaptığım klasör kilitleme programı.

not:
daha coderlikte çok çok yeniyim o yüzden hatalarımı yazarsanız sevinirim.

Programın Kullanımı : Programı ilk açtığınızda sizden bir şifre ister.O şifreyi unutmamalısınız çünkü kilitlediğiniz klasörleri ancak o şifreyle açabilirsiniz.Şifreyi girdikten sonra dizinden kilitlemek istediğiniz klasörü seçin ve kilitle deyin.Kilidi kaldırmak içinde klasörü seçip kilidi aç deyin.

Buradan İndir
https://tik.lat/6KLOD
NOT: İLK ALINTI PAYLAŞIMIMDIR.
ŞİFRE:
panic_attack&forumturka.net
 

kib-rit

Üye
24 Ocak 2008
147
0
fakat lınk kırık galıba bı kontrol edersen sevınırım hata verıyo yada benım pc de sorun olabılır bılmıyorum sen yınede bı kntrol et
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.