Kodsuz Oyun Yapmak

qArmy00

Yeni üye
2 Ara 2018
42
0
New Jersey
Merhaba Turk Hack Team ailesi bu gun sizler ile nasil bir tane kod bile yazmadan oyun yapacagimzi anlaticam oncelikle kullanacagimiz oyun motoru parali oldugu icin ware crack paylasamiyorum form kurallari geregi kendiniz biyerden temin edin oyun motoru gayet basit kullanimi fps ve tps oyun yapmaniza imkan sagliyor unity un4 cryengine 5 gibi motorlarin tabiki kalitesinde bir oyun yapmayacaksiniz bunu bilmenizi isterim egerki grafige onem veriyorsaniz s2 engine tam sizlik egitim videosu hazirliyorum udemy uzerinden ucretsiz bir sekilde yayinlacagim paylastigim zaman baska bir konu ile bildirecegim sormak istediginiz soru varsa sorabiliriniz seve seve yanitlarim kendinize ii bakin bb

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.